Alexa

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bugün Samsun'da (19 Ocak 2019)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yaşardoğu Kapalu Spor Salonu'nda düzenlenecek, Aday Tanıtım Toplantısına katılmak üzere Samsun'a geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bugün Samsun'da (19 Ocak 2019)

Samsun'da düzenlenecek olan Ak Parti Aday Tanıtım Toplantısına katılmak üzere bugün Saat 14:00'te  Samsun'a gelecek olan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Belediye Başkan Adaylarını ve Cumhur İttifakı MHP Adaylarını açıklaması bekleniyor.

ÇİĞDEM KARAASLAN'DAN AK PARTİ ADAY TANITIM TOPLANTISINA DAVET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 19 Ocak’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek “Samsun Aday Tanıtım Toplantısı” öncesi yaptığı açıklamada, "Tekkeköy ilçemizde bulunan Yaşar Doğu Spor Salonu’nda gerçekleştireceğimiz  Aday Tanıtım Toplantımız vesilesiyle Cumhurbaşkanımız’ı Samsun’umuzda ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Aday Tanıtım Toplantımız’da, istiklal ve istikbal mücadelemizde yeni bir dönemi başlatan, Milli Mücadele’de ilk adımın atıldığı bu topraklardan büyük adımlar atacağımız yeni bir dönemi başlatmak için ülkemizin dört bir yanına ve tüm Dünya’ya çok güçlü mesajlar vereceğiz. 19 Mayıs 1919’un 100. yılında şehrimizi her alanda daha da ileriye taşımak ve gücümüze güç katmak için 31 Mart’ta gerçekleştireceğimiz seçimleri önemli bir merhale olarak görüyoruz." ifadelerini kullanarak, 24 Kasım’da açıklanan Mustafa Demir ile birlikte 17 İlçe Belediye Başkan Adayını kamuoyuna tanıtılacağı Aday Tanıtım Toplantısına tüm Samsunluları davet etti.

Samsun'da müthiş bir sevinç ve heyecan oluştu

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, yaptığı açıklamada, "Samsun, her zaman liderimize sahip çıkmıştır. Hemşehrilerimizin genel başkanımıza karşı sevgileri daima en üst noktada olmuştur. Geçtiğimiz cuma günü liderimizin yakın zamanda Samsun'a gelebileceğini ve ilçe belediye başkan adaylarımızı bizzat kendisinin açıklayabileceğini ifade etmiştim. O günden sonra Samsun'da müthiş bir sevinç ve heyecan oluştu. 19 Ocak'ta Samsun tarihi günlerinden birini yaşayacak. İl Başkanlığı olarak bizler gerekli hazırlıklara başladık. Kendisini Samsun’a yakışır şekilde ağırlayacağız” dedi.

19 Ocak Cumartesi günü Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan AK Parti Samsun aday tanıtım toplantısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacak olması Tekkeköy genelinde büyük heyecan oluştururken, ilçe de yediden yetmişe herkes 19 Ocak gününe kilitlendi.

EV SAHİBİ HASAN TOGAR

Tekkeköy’ün Cumhurbaşkanını bir kez daha ağırlama heyecanı içinde olduğuna dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Aday tanıtımının yapılacağı Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu bizim ilçemiz sınırları içerisinde olması nedeniyle bizler ev sahibi konumundayız." ifadelerini kullanarak, AK Parti Samsun belediye başkanları tanıtım toplantısına katılmak için Samsun’a teşrif edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Tekkeköy halkı ev sahibi olarak coşku ile karşılayacağını söyledi.

Hasan Togar’dan Davet

19 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 14.00’da Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan aday tanıtım toplantımıza ve Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamaya tüm Samsun halkını davet ediyoruz " diye konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2019, 11:39
YORUM EKLE