Alexa
banner314

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kaşıkçı Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenboğa Havalimanı'nda Paris'e hareketi öncesinde Kaşıkçı cinayetiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kaşıkçı Açıklaması
banner327

Erdoğan, "Bu işin katilleri kesinlikle bu 15'in veya 18'in içindedir, bunu hiç başka yerde aramaya gerek yok." ifadelerini kullanarak, önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenboğa Havalimanı'nda Paris'e hareketi öncesinde gazeteci cemal Kaşıkçı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bu işin katilleri kesinlikle bu 15'in veya 18'in içindedir, bunu hiç başka yerde aramaya gerek yok. Kesinlikle bu 15'in içerisinde bunun katili veya katilleri kimdir, bunu onlar biliyor ve Suudi Arabistan yönetimi bu 15'i konuşturmak suretiyle bunu meydana çıkarmayı başarır." dedi.

İKİLİ BİR GÖRÜŞME YAPACAĞIZ

Paris'te fırsat olursa ABD Başkanı Donald Trump ile de görüşeceğine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Paris'e gidince arkadaşlarımız karşılıklı görüşecekler, bir fırsat tesis etmeye çalışacağız ve bu fırsat çerçevesinde ikili bir görüşmeyi yapacağız." ifadesinde bulundu.

Hakkari'deki patlamaya da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hakkari'de bir mühimmat depomuzun patlaması sonucu 7 şehidimiz var, bunun dışında 25 yaralımız var." dedi. 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner307

banner325