Alexa

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da Hangi Müjdeleri Verecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Samsun'da konuşacak. Cumhuriyet Meydanı'nda saat 16:00'da düzenleyecek mitinge katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlıklar tamamlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da Hangi Müjdeleri Verecek?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Bugün Samsun'da.

Yerel seçimler kapsamında seçim gezilerine devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan;Bugün saat16:00'da Samsun'da Cumhuriyet Meydanı'nda Samsunlulara hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan için yapılan hazırlıklar tamamlandı.

Kalabalık olacağı tahmin edilen Samsun mitingi için sıkı güvenlik önlemleri alındı.

Büyükşehir Belediyesi Samsunluların miting meydanına rahat ulaşması için tranvayın ücretsiz olduğunu açıkladı.

Yerel Seçimler kapsamında Karadeniz gezisinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yoğun katılımın olduğu Trabzon mitinginde Avni Aker Stadyumu’nu Millet Bahçesi’ne dönüştüreceklerini, Millet Kıraathanesi’ni yapacaklarını, Ulaşımda Trabzon’a çağ atlatarak önümüzdeki dönemde raylı sistemle tanıştıracaklarını, Trabzon-Erzincan arasını hızlı tren ağına ekleyeceklerini de söyleyerek, Trabzonlulara müjdeli haberler verdi.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN SAMSUN MİTİNGİ ve PROGRAMI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugünkü Samsun mitingi öncesi saat 13:30'da Ordu'da bir miting düzenleyecek. Ardından helikopter ile Samsun'a gelecek olan Cumhurbaşkanı, Batı Park'ta bulunan heliporta inerek parti otobüsü ile vatandaşları selamlayacak. Atatürk Bulvarı ve 100. Yıl Bulvarı üzerinden geçerek Cumhuriyet Meydanı'na gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun Valiliği ile Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni de ziyaret etmesi ve ardından yine hava yolu ile Ankara'ya dönmesi bekleniyor.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, daha önce yaptığı basın açıklamasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle 3 Mart'ta gerçekleştirecekleri mitingle Samsun'un tarihi günlerinden birini daha yaşayacağını söylemişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan'ı bekleyen Samsunlular için hangi müjdeleri verecek merak ediyor?

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 13:42
YORUM EKLE