Yandex Metrika

Elkücüler Oyunun Farkındalar

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz yaptığı açıklamada"Aslında Ülkücü hareket mensupları, yeni MHP oluşturmak için hevesleri kursaklarında kalan malum çevrelerin, bazı adaylarla olan aşklarının temelinde çok ciddi bir rant paylaşımı ve Federatif bir Türkiye'ye vize verecek yeni bir MHP dizaynı hevesi olduğunu çok iyi bilmektedirler" dedi.

Elkücüler Oyunun Farkındalar
22 Eylül 2012 Cumartesi 21:48

Sadir Durmaz açıklamasında "Aslında Ülkücü hareket mensupları, yeni MHP oluşturmak için hevesleri kursaklarında kalan malum çevrelerin, bazı adaylarla olan aşklarının temelinde çok ciddi bir rant paylaşımı ve Federatif bir Türkiye'ye vize verecek yeni bir MHP dizaynı hevesi olduğunu çok iyi bilmektedirler" dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz yaptığı açıklamada:

MHP VE ÜLKÜCÜLER ÜZERİNDE OYNANAN OYUN YENİDEN SAHNELENİYOR!

İhanet projesi Açılımın, nihai hedefi ve son ayağı olan; "Türkiye'nin milli ve üniter yapısının tasfiye edilerek, federal bir devlete dönüştürülmesinin önündeki tek engel, aşılması mümkün olmayan tek kale Milliyetçi Hareket Partisi'dir.

Bu ihanet projesini gerçekleştirmenin önündeki tek direnç noktası MHP'nin aşılması, ortadan kaldırılması için son yıllarda değişik tertiplerle gündeme gelen "Bahçelisiz MHP, MHP'siz Meclis" tezgâhının yeni figüranları, seviyesiz tezviratlarla gemi azıya almış, MHP Genel Başkanı ve yönetimi hakkında aşağılık bir propaganda başlatmışlardır.

12 Eylül 2010 referandumu ve 12 Haziran 2011 genel seçimlerinde MHP'ye tezgâh kuran ancak, amaçlarına ulaşamayanların, yarım kalan hesaplarını Bu kez 4 Kasım 2012'de yapılacak olan Olağan Kongre sürecine taşıdıkları görülmektedir.

Ülkücü Hareketin mensupları, bu süreçte şanlı geçmişinden getirdiği tecrübe ve geleneğinden ilham alarak, omuz omuza verecek ve camiamıza yakışır şekilde Onuncu Olağan Büyük Kurultayını gerçekleştirecektir. Bu sürece zarar vermek isteyenler bir kez daha hüsrana uğrayacaktır.

Herkesin yakından izlediği gibi, Onuncu Büyük Kurultay'a kadar gelinen süreçte, il ve ilçe kongrelerimiz çoklu adaylarla tam bir demokratik olgunluk içerisinde geçmiştir. Sayın Genel Başkanımız bu kongrelere adaylardan birisine taraf olduğu şeklinde bir algıya sebep olmaması için katılmamayı tercih etmiş ve bugün pek çok kişinin aday olduğu ortamın oluşmasına katkı vermiştir.

KONGRE SAYGI VE SEVGİ ÇERÇEVESİNDE GEÇMELİDİR.

Milliyetçi Hareket Partisine gösterilen bu teveccüh memnuniyet verici olmakla birlikte, adaylığını açıklayan bazı şahısların ve onlara destek olanların vermiş oldukları beyanatların camiamıza yakışır mahiyette olmaması, kendilerine bazı soruların sorulmasını zorunlu kılmıştır.

Ülkemizin büyük tehdit ve tehlikelerle karşı karşıya kaldığı, hareket olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu bu önemli süreçte makam ve mevki hırsına kapılmış bazı adayların Genel Başkanımıza yönelik asılsız ve seviyesiz iddialarla ortaya çıkarak kampanya yürütmeleri; MHP'nin tüzel kimliğini yaralamaktan başka bir netice vermeyecek ve MHP düşmanlarından başka kimseye fayda sağlamayacaktır.

HAREKETİ ADLİYE KORİDORLARINA DÜŞÜRENLERİ UNUTMADIK!

Bilinmelidir ki; bugün itibariyle MHP Genel Başkanlığı yarışında kendisiyle ittifak içinde olduğu anlaşılan bir gazete ve onun bağlı olduğu grubun, 25. Kuruluş yıldönümü kutlamalarına katılarak, başarılar dileyen bir adayın, kendisi hakkında başlatılan soruşturma ve yargılama süreci de, yine bu gazetenin yaptığı "ihbar" niteliğindeki haber ile başlatılmıştır. Bu süreç, Ülkücü hareketin hafızasındaki tazeliğini korumaktadır.

Geldiğimiz bu aşamada, sormak ve cevabını almak istediğimiz konu şudur: "Geçmişte hakkınızda bu denli ciddi bir kampanya yürüterek, şahsınızda bir siyasi hareketi yok etmek isteyen ve partimizin baraj altında kalmasına sebebiyet veren bir gazete ve grup ile bugün için, hangi saiklerle ortak bir noktada buluşabilmektesiniz?

2009 yılında MHP'yi mahkemeye vermek ve MHP'nin başına Kayyum atatmak için uğraştınız mı uğraşmadınız mı?

2009 yılında delegelerden imza toplayıp, partiyi mahkemeye verme ve MHP'nin başına Kayyum atatmaya çalıştığınız günlerde de size destek veren, "MHP'ye Oy Vermeyin, Devlet Bahçeli gitsin" ilanlarıyla donatılan ve bugün sizi manşetlerden düşürmeyen gazete ile ortak paydanız nedir?

MALUM MEDYANIN ÜLKÜCÜ AŞKININ NEDENİ NEDİR?

Ayrıca, Ülkücülere karşı alerjisi olan malûm medya gruplarının, yıllarca Ülkücülere ambargo uygulayıp, miting görüntülerini, haberlerini vermeyerek MHP'yi yok saydıkları camiamız tarafından çok iyi bilinmektedir.

Dün bizi yok sayan faşist katiller diye bahsedenlerin MHP Genel Başkan adayı aşkının temelinde ne var? "MHP'ye ne yapılmak isteniyor?"

MHP GRUP ÜYELERİNE HAKSIZLIK DEĞİL Mİ? SİZ NE YAPTINIZ?

Malum medya gruplarının ekranlarına sıkça çıkardıkları ama bir türlü sormayı akıl edemedikleri diğer bir konu ise, "MHP grubu salıdan salıya grup dışında çalışmıyor" iddiasına karşılık siz ne kadar çalıştınız? Ne yaptınız? Sorusu olmalıdır.

 Genel Merkezimiz yöneticilerinin ve TBMM'deki grubumuz üyesi milletvekillerinin fedakarlık yaparak seçim bölgelerinde ve TBMM çatısı altında gece gündüz yaptıkları çalışmaları yok saymak "MHP grubu salıdan salıya grup dışında çalışmıyor" diyerek insafsızca yargılamak bizlere siz milletvekili olduğunuz günden bugüne kadar TBMM'de bu parti, bu dava, bu memleket için ne gibi çalışmalar yürüttünüz? Sorusunu sorma hakkını vermektedir.

Bu konuyu merak edenler http://www.tbmm.gov.tr/ adresinden tüm MHP grubu milletvekillerinin faaliyetlerini ayrıntılı olarak takip edebilirler. Kimin parti için memleket için çalıştığı, kimin nefsi için çalıştığı net olarak ortaya çıkacaktır.

ÜLKÜCÜLER OYUNUN FARKINDALAR

Aslında Ülkücü hareket mensupları, yeni MHP oluşturmak için hevesleri kursaklarında kalan malum çevrelerin, bazı adaylarla olan aşklarının temelinde çok ciddi bir rant paylaşımı ve Federatif bir Türkiye'ye vize verecek yeni bir MHP dizaynı hevesi olduğunu çok iyi bilmektedirler.

Şu çok açık ve nettir ki hedef... Milliyetçi Hareket Partisi ve  Bilge Lideri Devlet Bahçeli'dir.

Ancak şu çok iyi bilinmelidir ki her türlü iftira ve dedikoduya rağmen, ülkücüler partilerine ve liderine sonuna kadar sahip çıkacaktır. Kimlerle hangi ortamlarda ne tür pazarlıklar içerisinde olduğu belli olmayanların oyununa gelmeyecektir.
etikhaberİlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.