Alexa

Erdem Şenocak'tan Ülkücülere Teşekkür Mesajı

MHP Merkez Disiplin Kurulu üyesi ve Samsun Milletvekili aday adayı Erdem Şenocak, Ülkücülerin gösterdiği hassasiyet münasebetiyle teşekkür mesajı yayınladı.

Erdem Şenocak'tan Ülkücülere Teşekkür Mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu üyesi ve Samsun Milletvekili aday adayı Erdem Şenocak, Ülkücülerin gösterdiği hassasiyet münasebetiyle teşekkür mesajı yayınladı.

MHP Milletvekili Aday Adayı Erdem Şenocak Milletvekili Aday Adaylarına yönelik temayül yoklamasında vicdanların sesini dinleyerek oy kullanan ülkücülere teşekkür etti.

Şeocak'ın mesajı şöyle;

"..Velhasıl ülkücüler;kalplerinin derin bir yerinde,bahsedemedikleri yitik bir sevda yarası olan mert,yiğit adamlardır. "Milliyetçi Hareketin yiğit gönül erleri bugün ülkenin kaderini; temayül yoklamasında vicdanlarının sesini dinleyerek kullanmış oldukları tercih haklarıyla belirleyerek ilk adımı atmış oldular.

Kendilerine ,kabul buyururlar ise sonsuz şükranlarımı sunmak isterim. Ağaçtan düşen yaprak nasıl kurumaya mahkûmsa; Gönülden düşen insan da unutulmaya mahkûmdur. Temennim odur ki, Gönüllerinizdeki yerimi muhafaza edeyim.”

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 17:31
YORUM EKLE