Alexa

Erdoğan Tok'tan, MHP İlkadım Teşkilatına Ziyaret

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve Ak Parti İlkadım Teşkilatı Samsun Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) teşkilatına ziyaret gerçekleştirdi.

Erdoğan Tok'tan, MHP İlkadım Teşkilatına Ziyaret

Cumhur İttifakı Ruhu ile yerel seçimler kapsamında iş birliği içerisine giren Ak Parti ve MHP'nin Samsun'da adaylarının belirlenmesiyle birlikte iki parti arasında gidiş gelişler yaşanmaya başladı. İlkadım Belediye Başkanı olan ve Ak Parti'den İlkadım Belediye Başkan olarak ismi açıklanan Erdoğan Tok, MHP İlkadım Teşkilatını ziyaret etti.

Ziyarete, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve teşkilat mensupları katıldı.

Samsun’da Cumhur İttifakı’nın birlikteliğe, dayanışmaya ve kardeşliğe vesile olduğunu kaydeden İlkadım Belediye Başkanı ve Adayı Erdoğan Tok,ziyaret esnasında yaptığı ziyarette; "MHP’ye gönül vermiş tüm kardeşlerimizle ve dava arkadaşlarımızla el ele, gönül gönüle bir ve beraber olarak AK Parti ve MHP gönül birlikteliği ile milletimizin bize emanet ettiği Cumhur İttifakının ruhuna sadık kalarak çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

İKRAM ERDEMİR: “CUMHUR İTTİFAKININ SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ”

Kendilerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Samsun İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, “Genel Başkanımızın almış olduğu kararlarda her zaman haklı çıktığını gördük. Bu Cumhur İttifakı'nın da ülkemiz ve milletimiz adına hayırlar getireceğine inanıyorum. MHP Genel Merkezimiz ve AK Parti Genel Merkezi böyle bir karar almış. Bizlerde sonuna kadar bu ittifakın arkasındayız. Mesele ülke selameti ise bizler için o görüş bu görüş diye bir şey yok. Ülke bir Vatan bir bayrak bir olunca her kesimi ile bir araya gelmeliyiz. Bunu yapamıyorsak zaten ülke olamayız. Biz hep doğrunun yanındayız.” dedi.

ERDOĞAN TOK; “CUMHUR İTTİFAKI MİLLETİN BİZE EMANETİDİR”

Cumhur İttifakının İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Cumhurbaşkanımız Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “15 Temmuz’da meydanlarda milletin gönlünde kurulan”, Milliyetçi ve Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de vurguladığı gibi “Cumhur İttifakı  millet aklı, milletin ta kendisidir”. Bu kutsal ittifaka her zaman hassasiyetle yaklaştığımız gibi, bundan sonrada Samsun’da  MHP’ye gönül vermiş tüm kardeşlerimizle ve dava arkadaşlarımızla el ele,  gönül gönüle bir ve beraber olarak AK Parti ve MHP gönül birlikteliği ile milletimizin bize emanet ettiği Cumhur İttifakının ruhuna sadık kalarak çalışacağız.” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 23:42
YORUM EKLE