Alexa

Erdoğan ve Bahçeli Ne Görüştü?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Peki erdoğan ile bahçeli ne görüştüler?

Erdoğan ve Bahçeli Ne Görüştü?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Kabul 35 dakika sürdü.

MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin 2019 yılında cumhurbaşkanı adayı göstermeyeceklerini ve Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıklaması sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan da "Siyasette biliyorsunuz, hayırlı olan her işte acele etmek lazım" açıklamasında bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu açıklamasının ardından MHP Lideri Bahçeli’yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesine davet etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli daha önce düzenlediği basın toplantısında AK Parti Genel Başkanı Erdoğan ile seçim ittifakı ve siyasetin geleceğine ilişkin herhangi bir görüşmeleri olmadığını ancak bir talep olması halinde görüşülebileceğini belirtmişti.Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, AK Parti TBMM Grup Toplantısının ardından ;MHP Genel Başkanı Bahçeli ile planlanan bir görüşme olup olmadığına ilişkin sorusuna "Kendilerine bir davet yaptık. Yanıt bekliyoruz" şeklinde cevap vermişti.

Erdoğan ve Bahçeli Ne görüştü?

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı erdoğan ile MHP lideri arasında 2019 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri görüşüldü.Görüşme ile ilgili detaylar açıklanmadı.

YORUM EKLE