Alexa

Erdoğan'dan Karaaslan'a "Şehrim 2023" Teşekkürü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın başında olduğu "Şehrim 2023" projesini başlattı.

Erdoğan'dan Karaaslan'a "Şehrim 2023" Teşekkürü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi önündeki ‘Şehrim 2023’ projesini başlattı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın başında olduğu "Şehrim 2023" projesi başlatıldı.

Cumhurbaşkanı'ndan Karaaslan'a Teşekkür Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi önündeki ‘Şehrim 2023’ projesini başlattı. Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın yaptığı çalışmalara teşekkür etti. Erdoğan, “Genel Başkan Yardımcımızın bu hazırlığına, çalışmalarına partim adına çok çok teşekkür ediyorum. Türkiye'de bir ilki Çiğdem Hanım ve ekibi gerçekleştiriyor. 2023'e bir ön yatırım olarak da devam eden bir adım. Şu ana kadar da bu tür adımları atan herhangi bir siyasi parti yok. Bu otobüslerimiz doğu ve batıya giderek şehirlerimizi dinleyecekler, şehirlerimizin görüşlerini tespit edecekler. Oradaki halkımızın hayallerini, beklentilerini tespit edecekler. Görüşler, tespitler çok çok önemli. Bize bir geri dönüş oluşturacaklar. Parti olarak çalışmalarımızı olgunlaştıracağız. 2019 seçimlerine ön bilgilerle girme fırsatı bulacağız. Tüm kadroya yolunuz açık olsun diyorum" ifadelerini kullandı..

sehrim 2023 cigdem karaaslan

Çiğdem Karaaslan: Büyük ve Güçlü Türkiye İddiamızın Bir Sonucu

Projeyle ilgili açıklama yapan Karaaslan, “Hayalle başlayan yolculuğumuzda hedeflerimize sıkı sıkıya, büyük bir inanç ve gayretle bağlandık. Büyük ve güçlü Türkiye iddianın bir sonucu olan Şehrim 2023 projemiz, Türkiye’nin 2023 hedefleri gibi her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin belirlenmesi amacıyla şehirlerimizi; o şehri en iyi bilenlerden, o şehirde yaşayanlardan dinlemek, vatandaşlarımızın şehirlerine dair hayallerini, görüş ve önerilerini almayı amaçlıyor" şeklinde açıklamada bulundu.

sehrim 2023 karaaslan

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 23:54
YORUM EKLE