Alexa

Fuat Köktaş, Kahramanlarımız Destan Yazıyor!

Adana'da bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, Kozan, Feke ve Seyhan ilçelerinin temayül yoklamalarını gerçekleştirdi. 

Fuat Köktaş, Kahramanlarımız Destan Yazıyor!

Samsun Milletvekili Köktaş: "Ülkemizin büyük hedefleri, milletimizin huzuru, rahatı ve refahı için karşımıza çıkan engelleri aşa-aşa çok şükür bugünlere geldik. Bundan sonra da inşallah hiçbir şekilde hiçbir vesayet odağı bu ülkeyi kutlu yürüyüşünden döndüremeyecektir." dedi.

Adana da yapılması planlanan ilçe kongreleri öncesi başkan adaylarının belirlenmesine yönelik istişareler kapsamında planlanan temayül yoklamaları AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş tarafından yapıldı. Cumartesi ve Pazar günü, ilçe kongrelerinin hazırlıklarını yapmak üzere Koordinatörü olduğu Adana'da bulunan AK Parti Köktaş, Kozan, Feke ve Seyhan ilçelerinin temayül yoklamalarını gerçekleştirdi. 

samsun milletvekili fuat koktas adana

"Ak Parti Türkiye'nin Umududur"

AK Parti, sorun üreten değil, çözüm üreten bir parti olduğunu belirten Fuat Köktaş, "AK Parti, geçmişin çığ gibi sorunlarını hizmetlere, projelere dönüştüren partidir. AK Parti Türkiye’nin umududur. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde hepimiz bu büyük davanın birer neferiyiz. Ülkemize ve milletimize hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyor, çalışmaya da son nefesimize kadar devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

"Fırsat Vermedik"

Samsun Milletvekili Köktaş, burada partililere yaptığı konuşmada; "Milletimizin desteği ve duaları ile yürüdüğümüz bu kutlu yürüyüşümüzü bir çok defa durdurmak, önümüze engel çıkartmak istediler.  Allah'ın izni ile hiçbirine fırsat vermedik. Ülkemizin büyük hedefleri, milletimizin huzuru, rahatı ve refahı için karşımıza çıkan engelleri aşa-aşa çok şükür bugünlere geldik. Bundan sonra da inşallah hiçbir şekilde hiçbir vesayet odağı bu ülkeyi kutlu yürüyüşünden döndüremeyecektir." şeklinde konuştu.

"Kahramanlarımız Destan Yazıyor"

Terörün başının bulunduğu yerde ezme harekatı olan Zeytin Dalı Harekâtı'na tam destak verildiğini belirten Köktaş; "Evvel Allah kahraman Mehmetçiklerimiz orada destan yazıyor. Rabbim kahramanlarımıza güç kuvvet, Şanlı Ordumuza muvaffakiyetler versin. İçeride ve dışarıda bunu hazmedemeyenler olsa da bu harekât büyük bir kararlılıkla, büyük bir başarıyla sürüyor. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlama, sınırlarımızın teminat altına, güvenlik altına alınma harekâtı olan Zeytin Dalı Harekâtı'nda şehadet şerbeti içen şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum." 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2018, 17:43
YORUM EKLE