Alexa

Gaziantep'te Ak Parti ve MHP Adayları Açıklandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep'te Aday Tanıtım Toplantısında konuştu. Gaziantep'te aday tanıtımının yapılacağı salona sığmayan binlerce vatandaşa seslenen Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın zillet ittifakına gerekli dersi vereceğini belirtti.

Gaziantep'te Ak Parti ve MHP Adayları Açıklandı

Milliyçi Hareket Partisi Gaziantem Ciumhur İttifak Adaylarını da açıklayan Erdoğan, OĞUZELİ: Mehmet Sait Kılıç (MHP) KARKAMIŞ: Mehmet Seydi Yılmaz (MHP) isimlerini okuyarak cumhur ittifakının adayı olduğunu söyledi.

Gaziantep'te aday tanıtımının yapılacağı salona sığmayan binlerce kişiye seslenen Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhur ittifakı ile kurduğumuz gönül birliğine özellikle sahip çıkacak ve inşallah hep birlikte en yükseğe çıkaracağız. Gaziantep'ten rekor oy oranı bekliyorum. Millet Bahçemize, Hasan Celal Güzel'in adını verdik. İkinci millet bahçesini eski stadyumun yerine yapıyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın zillet ittifakına gerekli dersi vereceğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle konuştu:

"20 yıl önceki Gaziantep’i düşünün, bir de bugünkü Gaziantep’i düşünün. Nereden nereye geldik ve şu 16 yılda 35 katrilyon Gaziantep'e yatırım yaptık. Çünkü Gaziantep buna layıktır. Gaziantepli buna layıktır. Yeni yönetim sistemiyle, yeni Cumhurbaşkanlığı sistemiyle daha farklı bir döneme giriyoruz. 31 Mart akşamına hazır mıyız? Sandıkları patlatıyor muyuz? Bu zillet ittifakı mıdır, İllet ittifakı mıdır nedir? Bunlara Cumhur İttifakı olarak gereken dersi veriyor muyuz? Gelin Rabiamızı burada yapalım ve ısınalım" diye konuştu. 

Ak Parti Gaziantep İlçe Adaylarını Açıkladı:

ARABAN: Mehmet Özdemir
İSLAHİYE: Kemal Vural
NİZİP: Mehmet Sarı
NURDAĞI: Ökkeş Kavak
ŞAHİNBEY: Mehmet Tahmazoğlu
ŞEHİT KAMİL: Rıdvan Fadıloğlu

MHP GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI

OĞUZELİ: Mehmet Sait Kılıç (MHP)
KARKAMIŞ: Mehmet Seydi Yılmaz (MHP)

KAPSAMHABER

YORUM EKLE