Alexa

Göktepe: Yapanla yıkacağız diyeni birbirinden ayırın

27. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, seçim çalışmaları için gittiği Ayvacık ve Salıpazarı'nda vatandaşlar ile bir araya geldi.

Göktepe: Yapanla yıkacağız diyeni birbirinden ayırın

Caner Göktepe, seçim çalışmaları için gittiği Ayvacık ve Salıpazarı'nda vatandaşlara seslendi. Göktepe, "4 Haziranda sandığa gittiğinizde yapan zihniyetle, iktidara geldiğimizde 'yıkacağız' diyen zihniyeti birbirinden ayırın" dedi.

Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde çeşitli mahalle istişare toplantılarına katılan Göktepe, iftarını Salıpazarı İlçesi Albak Mahallesindeki vatandaşlarla yaptı. Babayla oğulun, gelinle görümcenin, ağabeyle kardeşin aynı masada olduğu huzur bir sofrada bulunmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyduğunu ifade eden Göktepe, Salıpazarlı vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ileterek, "Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi ve huzurumuzu daim eylesin" dedi.

 24 Haziran'ın Türkiye için önemli bir eşik olduğunu ve Türkiye'nin 24 Hazirandan sonra önemli bir sürece doğru yol alacağını ifade eden Göktepe, "Sizlere burada 16 yıllık AK Parti icraatlarını anlatmaya kalksam ne saatler ne geceler yeter. Ama bir noktaya değinmek istiyorum. Lütfen 24 Haziranda sandığa gittiğinizde yapanla yıkanı ayırt ediniz. Büyüklerimizin yaşadığı, gördüğü maaş kuyruklarını, SGK kuyruklarını unutmayın ve unutturmayın. Hastanede hastalarınızı esir alan zihniyetle bugün sağlık hizmetlerinizi ayağınıza kadar getiren zihniyeti sandığa gittiğinizde muhakkak ayırın. 24 Haziranda sandığa gittiğinizde vaat edip gerçekleştirenlerle, hakaret edenleri birbirinden ayırın. Yapan zihniyetle, iktidara geldiğimizde 'yıkacağız' diyen zihniyeti birbirinden ayırın. Beni bağrınıza basıp misafir ettiğiniz için sizlere müteşekkirim. Rabbim, bizleri mübarek Ramazan ayından hissesini alanlardan eylesin, taat ve ibadetlerimizi kabul buyursun" diye konuştu.  

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 00:27
YORUM EKLE

banner307

banner313