Alexa

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'tan Esnaf Ziyareti

İlkadım Belediye Başkanı Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Halkımızın hizmetlerimizden duyduğu memnuniyeti ve tebessümü bizim hizmet aşkımızı perçinliyor" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'tan Esnaf Ziyareti

Bahçelievler mahallesinde esnaf ziyaretinde bulunan İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Halkımızın hizmetlerimizden duyduğu memnuniyeti ve tebessümü bizim hizmet aşkımızı perçinliyor" dedi.

ESNAF ZİYARETİ

Bahçelievler Mahallesi’nde İstiklal Caddesi 56’lar bölgesinde esnafla bir araya gelen Tok, Esnafın daveti üzerine girdiği pastanede ‘Başkan Erdoğan’ yazılı bir ikramla karşılaşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  kendisine yapılan bu jestten dolayı teşekkür etti.

ESNAF DAVETİ

Esnafların ilgi ve alakası karşısında memnuniyetini dile getiren Başkan Erdoğan Tok, “Göreve geldiğimiz günden bugüne halkımıza hizmetin en iyisini vermek için bu göreve talip olduk. Halkımıza hizmet etmek için bu görevlere geldik. Milletin hizmetkarı olarak vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Milletimizin derdiyle dertleniyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere olan sevgisi çok güzel, böyle sürprizlerle karşılaşınca demek ki 5 yılda gönüllere seslenebilmişiz ve gönüllerde iz bırakabilmişiz diyoruz. İlkadımlı hemşerilerimle beraber vakit geçirirken çok mutlu oluyorum. Hele de bazı kardeşlerimiz bizlere olan sevincini böyle güzel duygu dolu sürprizlerle göstermesi bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor.” diye konuştu

KAPSAMHABER

YORUM EKLE