Alexa

'İncirlik Üssü ABD'ye Kapatılsın' kampanyası

Vatan Partisi Konya İl Teşkilatı üyeleri, partilerinin yurt genelinde başlattığı 'İncirlik Üssü ABD'ye Kapatılsın' kampanyasına destek istedi.

'İncirlik Üssü ABD'ye Kapatılsın' kampanyası

Zafer Meydanında güvenlik önlemleri altında toplanan Vatan Partisi üyeleri, Doğu Perinçek önderliğinde başlatılan 'İncirlik Üssü ABD'ye Kapatılsın' kampanyası ile ilgili basın açıklamasında bulundu.  Vatan Partisi İl Başkanı Kazım Koçer ise tüm vatandaşları kampanyaya destek vermesini istedi.


Başkan Koçer, PKK Terör örgütüne Ve FETÖ'ye karşı devletçe ve milletçe büyük bir mücadelenin içinde olduklarını ifade ederek, “Bu mücadelede vatan savaşı veriyoruz. Terör örgütlerinin arkasında Amerika ve İsrail var. Vatan toprağı Olan İncirlik Üssünden kalkan Amerikan uçakları, Mehmetçiğimize ve polisimize kurşun sıkan terör örgütlerini koruyor. Amerikan tankları sınır boylarımız da, PKK'yı desteklemek için namlularını Türkiye'ye çevirmiş bulunuyor. İncirlik Üssü, 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ'nün darbe girişimine yataklık etti. Apaçık ortadadır, İncirlik Üssü Türkiye'nin güvenliğine hizmet etmiyor. İncirlik Üssü, Amerika'nın Türkiye hükumetini devirme ve Türkiye kalesini içeriden ele geçirme girişiminin hizmetindedir. İncirlik Üssü Türkiye'nin bağrına sokulmuş bir hançerdir. Olmaz böyle şey. Hükumet, vatan toprağımızda Türkiye'ye karşı bir müdahale ve saldırı üssü bulunmasına izin veremez” dedi.
 

YORUM EKLE