Alexa
banner314

İşte Son Anket: AK Parti ve MHP tabanına "cumhur ittifakı" soruldu

MHP'de 24 Haziran'da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday adaylığı başvuruları devam ederken kamuoyu araştırmaları da ardı ardına yayınlanıyor.

İşte Son Anket: AK Parti ve MHP tabanına "cumhur ittifakı" soruldu

Milliyetçi Hareket Partisi'nde bir taraftan il ve ilçelerde ki teşkilatların çalışmaları devam ederken diğer taraftan 24 Haziran 2018'de gerçekleşek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday adaylığı başvuruları devam ediyor. 26 Nisan Perşembe günü saat 09.00'da başlayan başvurular, 3 Mayıs Perşembe günü saat 17.00'de sona erecek. 

24 Haziran seçimlerine yönelik yapılan son ankette AK Parti ve MHP tabanına 'cumhur ittifakı' soruldu. GENAR Araştırma tarafından yapılan ankette çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

MHP oylarının İYİ partiye kayıp kaymayacağı gerek sosyal medyada gerekse televizyon programlarında tartışılırken, GENAR Araştırma tarafından yapılan ankette; AK Partililerin yüzde 90'ı Cumhur İttifakı'na memnuniyetle baktığı, MHP tabanının da yüzde 80'i ittifaktan memnun olduğu açıklandı. 

GENAR Başkanı İhsan Aktaş anket sonuçlarını şöyle açıkladı:

"Son yaptığımız araştırmada; AK Parti ve MHP'lilere Cumhur İttifakı'nda memnun musunuz diye sorduk. AK Partililerin yüzde 90'ı, MHP'lilerin yüzde 80'i memnun. Bu da demektir ki; günden güne MHP tabanı Cumhur İttifakı'na oy verecek kıvama geliyor." dedi.


                                         

YORUM EKLE

banner313