Alexa

Karaaslan, Kızılcahamam'da Yeni Yol Haritası Sunumu Gerçekleştirdi

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ak Parti 28. İstişare ve değerlendirme toplantısında seçim manifestosu hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.

Karaaslan, Kızılcahamam'da Yeni Yol Haritası Sunumu Gerçekleştirdi

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Açılış Konuşması’yla başlayan Kızılcahamam 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın ilk gününde Karaaslan, Başkanlık çalışmaları ve şehircilikte yeni yol haritasını içeren seçim manifestosu hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.

31 Mart seçimlerinden sonra yapılan ve AK Parti teşkilatlarıyla Belediye Başkanları’nı bir araya getiren kampta seçim sonuçları değerlendirildi. Ak Parti'nin yeni yol haritalarının belirleneceği kamp bu denli geniş katılımlı olması yönüyle bir ilk olma özelliği taşıyor. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen bu kampta, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın çalışma alanları ve projeleri ile yeni şehircilik vizyonu çerçevesinde bir sunum yaptı.

AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na; Bakanlar, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyeleri, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları MYK Üyeleri, İl Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Büyükşehir, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekilleri ve İl Genel Meclis Başkanları katıldı.

AK Parti’nin Kızılcahamam Kampı’nın genel istişare ve değerlendirmelerin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı Kapanış Konuşması’yla sona ermesi bekleniyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 12:45
YORUM EKLE