Alexa

Kavak'ta, Bir Yanda Bozkurt Bir Yanda Rabia

AK Parti adayı İbrahim Sarıcaoğlu ile MHP Kavak Belediye Başkan A. Adayı Çetin Örsel, seçim startını birlikte verdi. Kavak'ta tanınan bu ikili daha sonra birlikte Rabia ve Bozkurt selamı verdi.

Kavak'ta, Bir Yanda Bozkurt Bir Yanda Rabia

“Yorulmadan ve asla parti ayrımı yapmadan her kese ve her kesime hizmetlerimizi ulaştıracağız” ifadelerini kullanan Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu, MHPAday Adayı, Çetin Örsel ile buluşarak; “İşte vatan ve Millet sevdalısı genç kardeşimiz” dedi.

Cumhur ittifakı kapsamında değerlendirilen Samsun - kavak ilçesinde Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Ak Parti adayı olarak gösterilmesinin ardından, Milliyetçi Hareket Partisi aday göstermedi. MHP Aday Adayı Çetir Örsel ve Ak Parti Adayı İbrahim Sarıcaoğlu bir araya gelerek birliktelik mesajı verdiler. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından adaylığı açıklanan Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, haftanın ilk iş gününde personeli tarafından çiçeklerle karşılandı. Sarıcaoğlu, karşılama programına katılarak kendisini kutlayan MHP aday adayı Çetin Örsel ile kucaklaşarak, birlikte Rabia ve Bozkurt selamı yaptılar.

Kavak Belediye binası önünde kendisini karşılayan personeline hitap eden Başkan Sarıcaoğlu, tüm çalışanlarından işlerinde daha dikkatli ve titiz olmalarını istedi. Sarıcaoğlu burada yaptığı konuşmada; “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işinizi doğru, özenerek ve vatandaş memnuniyetini esas alarak yapın” dedi. 

Kavak’ta her kesimin oyuna talip olduklarının altını çizen Sarıcaoğlu, konuşmasına şu şekilde devam etti;

“Cumhur ittifakı kapsamında liderlerimizin almış oldukları karara her zaman olduğu gibi bundan sonrada saygı duyacak çalışmalarımızı bu yönde yapacağız. Kavak’ta bu zamana kadar her kesimi kucakladık. Bundan sonra daha fazla insana hizmet için gecemizi gündüzümüze katacağız. Hizmette asla şu veya bu parti ayrımı yapmadan sahalarda olacağız. Liderimizin bize göstermiş olduğu teveccühe her zaman layık olmaya çalışacağız. “

VATAN MİLLET SEVDALISI KARDEŞİMİZ

MHP’den aday adayı Çetin Örsel’i işaret eden Sarıcaoğlu, “İşte vatan ve Millet sevdalısı genç kardeşimiz” ifadelerinde bulunarak şöyle dedi “ Çetin kardeşimiz ile aday adaylığı sürecinde de her zaman görüştük ve birbirimize destek sözü verdik. Çetin kardeşimiz ile gece demeden gündüz demeden sahalarda olacağız. Partisini bırakmayan liderinin sözünden dışarı çıkmayan İşte Adam gibi adam” ifadelerini kullandı.

​​​​​​​

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 22:19
YORUM EKLE