Yandex Metrika

Koray Aydın: Canavara Bebek Muamelesi Yapılıyor

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın; Terörle mücadelede gözü olmayan AKP'nin artık söyleyecek sözünün de kalmadığını belirtti.

Koray Aydın: Canavara Bebek Muamelesi Yapılıyor
27 Ekim 2014 Pazartesi 15:27

 MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın; Terörle mücadelede gözü olmayan AKP'nin artık söyleyecek sözünün de kalmadığını belirtti.

Koray Aydın; Yüksekova katliamı ve AKP iktidarının iflas eden terör politikasına ilişkin açıklama yaptı.


MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Yüksekova'da şehit düşen  askerlerin ailelerine ve Türk milletine başsağlığı mesajıda veran Aydın; "Yüksekova’da kalleşçe şehit edilen askerlerimiz yürekleri dağlamış, 7’den 70’e bütün Türk milletini yasa boğmuştur. Milletimizin başı sağ olsun, cümle şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun." diyerek mesajını şöyle devam ettirdi:

Yüksekova’da gerçekleşen alçaklık göz göre göre gelmiş, Kobani bahanesiyle yapılan kalkışma ve Bingöl’deki hain saldırı bile AKP hükümetini ayıktırmaya yetmemiştir. Sırtından vurulan sadece evlatlarımız değil bütün Türk milletidir. Direğe bağlanıp şehit edilen korucumuz, vatanseverlerin iradesidir.

Terörle mücadelede gözü olmayan AKP’nin, Bingöl, Yüksekova ve korucu katliamları karşısındaki söylemleri tam bir aymazlık örneğidir. Terörle mücadelede gözü olmayan AKP’nin, artık söyelecek sözü de kalmamıştır.

TÜRKİYE, TERÖRİSTTEN ONUR VE DELİKANLILIK BEKLEYEN BAKANLARLA YÖNETİLEMEZ

AKP hükümetinin bir Bakanı, olayın vehametini anlatmak için “teröristin de onuru var” diyecek kadar ölçü ve izanını kaybetmiş, teröristten delikanlılık ve merhamet bekleyen güvenlikten sorumlu Bakan ise adeta şaşkına dönmüştür.

Türkiye teröristten onur, merhamet ve delikanlılık bekleyen Bakanlarla yönetilemez, yönetilmemelidir.

“Teröristin de onuru var” demek, evlatlarımızı bir kez daha şehit etmiştir.

“Bu teröristler delikanlı değil” demek, sorumlu olduğu asayiş ve güvenlikten bihaber olmak demektir.

BEBEK KATİLİ’NE İMRALI DEMEK, CANAVARA BEBEK MUAMELESİ YAPMAKTIR

 Anayasaya göre sorumsuz olan Cumhurbaşkanı’nın halen kendini Hükümet Başkanı gibi görüp, her durumdan bir vazife çıkarması da  ayrı bir garabet olarak değerlendiren Aydın:
"Sorumsuz Cumhurbaşkanı, gövdesini koyduğunu söylediği sözde çözüm sürecinin iflası karşısında ne diyeceğini şaşırmış, İmralı’daki Bebek Katili’nin sözlerinden medet umar hale gelmiştir.Oysa Bebek Katili’ne İmralı demek, canavara bebek muamelesi yapmaktır."dedi.

KATİLLERİYLE PAZARLIK HALİNDE OLANLAR,

ŞEHİTLERİMİZİ DE, VATANIMIZI DA KORUYAMAZLAR

Koray Aydın, AKP Hükümeti’nin terör politikası iflas ettiğini, inisiyatifin bölücü ihanet çetesinin eline geçtiğini söyleyerek; Hükümetten beklenen şehitlerimizin katillerinin bulunması, kanlarının yerde kalmaması ve bu ihanetin en ağır şekilde cezalandırılması olduğunu kaydederek:"Ancak bölücü ihanet çetesinin başıyla pazarlık halinde olanlardan bir fayda gelmesi artık mümkün gözükmemektedir.Artık bütün Türk milleti biliyor ki; katilleriyle pazarlık halinde olanlar, şehitlerimizi de vatanımızı da koruyamazlar." dedi.

BÖLÜCÜ İHANET,

AKP’NİN İRADESİNİ PAZARLIK MASASINDA ESİR ALMIŞ FARKINDA MISINIZ?

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın Açıklamasını şöyle sürdürdü:

İmralı’daki Bebek Katili Öcalan ve Kandil çetesi Karayılan’la müzakere sürecinde gözü görmez ve kulağı duymaz olmuş AKP iktidarına çeşitli gerekçelerle destek olan vatandaşlarımızın bir kez daha dikkatlerini çekmek istiyorum.

Cumhurbaşkanı, “İmralı gördüğüm kadarıyla rahatsız oldu” ifadesiyle bebek katiline toz kondurmuyor farkında mısınız?

Başbakan, şehitlerimizi katilleriyle bir tutanlarla ilişkisini asla kesmiyor farkında mısınız?

Başbakan Yardımcısı sınırlarımızın içinde “güvenli bölge” istiyor farkında mısınız?

İçişleri Bakanı farkında olmasa da; bölücü ihanet Cizre’de özerklik ilan etti farkında mısınız?

Kobani bahanesiyle Irak ve Suriye’nin sözde Kürdistan parçaları birleştiriliyor farkında mısınız?

Sınırlarımız kevgire döndü, AKP ile “Peşmerge’ye koridor, hayaldi gerçek oldu” farkında mısınız?

Bölücü ihanet AKP hükümetinin iradesini pazarlık masasında esir almış farkında mısınız?

MHP milli siyasetin sağlam kalesi olarak bu ihanet sürecine sonuna kadar karşı duracak, Türk milletinin duygularının ve düşüncelerinin tercümanı olacaktır.

Türk milleti, ülkenin bekasıyla kumar oynayan AKP iktidarına sandıkta mutlaka hesap soracaktır.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.