Alexa
banner314

Mahir Ünal; Bahçelinin Kaygıları İle Hassasiyetleri ile Bizimkiler Aynıdır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Bahçeli’nin Kuzey Irak referandumuna ilişkin yaptıkları açıklamaları değerlendirdi. 

Mahir Ünal; Bahçelinin Kaygıları İle Hassasiyetleri ile Bizimkiler Aynıdır

“Sayın Devlet Bahçeli’nin kaygılarını anlıyoruz, toplumdaki heyecanın da farkındayız. Ama şundan emin olunuz ki, 15 yıl boyunca bütün bu krizleri yöneten, engelleri aşan AK Parti hükümeti ve siyaseti bütün bu süreci yönetecek kudrettir. Herkes rahat olsun, herhangi bir kaygıya endişeye mahal söz konusu değildir”

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, parti genel merkezinde Merkez Karar Yönetim Kurulu toplantısının ardından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

HERKES RAHAT OLSUN


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Bahçeli’nin Kuzey Irak’taki referandumla ilgili açıklamalarına değinidi. Ünal, “Sayın Devlet Bahçeli’nin kaygılarını anlıyoruz, toplumdaki heyecanın da farkındayız. Ama şundan emin olunuz ki 15 yıl boyunca bütün bu krizleri yöneten, engelleri aşan AK Parti hükümeti ve siyaseti bütün bu süreci yönetecek kudrettir. Herkes rahat olsun, herhangi bir kaygıya endişeye mahal söz konusu değildir” dedi.

ANLAYIŞLA KARŞILARIZ

Ünal Bahçeli’nin ‘Devlet yönetiminden yapılan kafa karıştırıcı açıklamalar Barzani’nin değirmenine su taşımıştır’ ifadesine ilişkin,“Sayın Bahçelinin kaygıları ile hassasiyetleri ile bizimkiler aynıdır. Sayın Bahçeli’nin bizim açıklamalarımıza dönük kaygılarını ifade etmiş olmasını anlayışla karşılarız ama şu kadarını da söylemeden geçemeyeceğim, burada aslolan Sayın Cumhurbaşkanımızın Sayın Başbakanımızın sözcülerinin açıklamalarıdır." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 23:26
YORUM EKLE

banner307

banner313