Alexa

Mehmet Metiner'den Çarpıcı Sözler!

Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner Kayseri'de gündeme dair şok açıklamalarda bulundu. Bülent Arınç'ın ve Suat Kılıç gibilerin gönül dünyalarında yeri olmadığını belirtti.

Mehmet Metiner'den Çarpıcı Sözler!
banner327

Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağının olmadığını söylemek büyük bir yanlış olaceğını belirterek; Bülent Arınç'ın ve  Suat Kılıç gibilerin gönül dünyalarında yeri olmadığını ifade etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek'in, bir süre önce Bülent Arınç darbenin Başbakanı olacağı ifadelerini de değerlendiren metiner;"Kişisel olarak benim için Bülent Arınç'ın ve de Suat Kılıç gibi başkaca isimlerin bugün geldiğimiz yer itibarıyla gönül dünyamızda zerrece bir yeri yoktur" ifadelerinde bulundu.

15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağının olmadığını söylemenin büyük bir hata olacağını kaydeden Milletvekili Metiner, "Yani bir darbe varsa, bu darbenin siyasi ayağının olmaması mümkün değildir. Sonuçta darbe başarılı olsaydı, bu ülkeyi yönetecek insanları vardı. Bu isimler konusunda bilgi sahibi değilim. Mutlaka MİT ve Cumhurbaşkanımız gerekli bilgiye sahiplerdir. Darbenin siyasi ayağının olmadığını söylemek çok büyük bir yanlışlık olur. Ayrıca FETÖ'nün siyasi ayağının olmadığını söylemek, çok büyük bir yanlışlık olur."

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2017, 12:01
YORUM EKLE