Alexa

Mehmet Uyanık, Ak Parti Kavak İlçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

AK Parti Samsun - Kavak İlçe Başkanlığı için Kavak Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet UYANIK aday adaylığını açıkladı.

Mehmet Uyanık, Ak Parti Kavak İlçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Ak Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından 23.02.2018 Ladik, Vezirköprü, Ayvacık 24.02.2018 Asarcık, Canik, Tekkekö  25.02.2018 Kavak,  Bafra, İlkadım 26.02.2018, Yakakent, Alaçam ve 19 Mayıs  ilçe kongrelerinin tarihlerinin açıklanmasından sonra AK Parti Kavak İlçe Başkanlığı için Kavak Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet UYANIK aday adaylığını açıkladı.


Aktif siyasete, Kavak'ın çok iyi noktalara gelmesi için adım attığını ve aday adayı olduğunu belirten Mehmet Uyanık yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Mehmet Uyanık, Ak Parti Kavak İlçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

"Kavak Ak parti ilçe teşkilatı ana kademede 9 yıl yönetimde görev yaparak Kavak’ımıza hizmet ettim.Hali hazırda Kavak Belediyesinde Meclis Üyesi olarak görev yapmaktayım. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim SARICAOĞLU ve Kavaklı hemşehrilerim ile uyum içerisinde yürütmüş olduğum Meclis Üyeliği görevimin üstüne koyarak ilçemize daha fazla hizmet etmek adına AK Parti Kavak İlçe Başkanlığına aday adaylığımı açıklıyorum. Tüm hemşehrilerimi saygıyla selamlıyor şükranlarımı sunuyorum. Ve daha yüksek bir sesle diyorum ki; bizim başka bir Kavak'ımız yok. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın ülkemiz için göstermiş olduğu büyük fedakarlığı da göz önünde bulundurarak Kavak belediyesi ve AK Parti ilçe teşkilatı ile birlikte ilçemiz için çok daha fazlasını yapmamızın vakti geldi" 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 19:59
YORUM EKLE