Alexa
banner314

Meral Akşener 29 Ekim'de Samsun'dan Başlayacak

Meral Akşener liderliğinde kurulacak olan partinin çalışmaları hızını kesmeden devam ediyor. Yeni Partinin izleyeceği rota her geçen gün biraz daha netleşiyor. Artık kesinleşen bir husus: Yeni Parti Samsun'dan Yola çıkacak...

Meral Akşener 29 Ekim'de Samsun'dan Başlayacak
banner327

Meral Akşener ve Ümit Özdağ liderliğinde yürütülen yeni parti çalışmaları hızla devam ediyor. Son aşamaya gelen parti ve rota çalışmalarının sonucu merakla bekleniyor.

Bu arada kulis haberlerine göre, kurulacak olan yeni partiye katılması  Anayasa Mahkemesi eski Başkanı Haşim Kılıç’a teklif gittiği ancak kesin bir cevap gelmediği belirtiliyor. eski Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu'nun da Yeni Partiye katılacağı konuşuluyor.  Hak ve Eşitlik Partisi’nin (HEPAR) kurucusu olan  Osman Pamukoğlu'nun da yeni partiye sıcak baktığı ifade ediliyor.

Bursa konuşmasında yeni partiyle ilgili konuşan Meral Akşener, partinin kuruluşunun Ekim ayında olacağını işaret etti. Akşener'in ardından açıklamada bulunan Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ ise Ekim ayında Samsun'dan yola çıkılacağını ifade ederek yeni partinin merkez sağda değil, milli merkezde tüm vatanseverleri kucaklayacak bir oluşum olacağını özellikle belirtmişti.

Meral Akşener liderliğinde kurulacak olan yeni parti sosyal medyanında ilgisini çekmiş olacak ki, tartışmalar gırla gidiyor.

Milli merkezde kurulacak olan yeni partiyi bekleyen sosyal medya kullanıcıları, Akşener ve Özdağ'ı destekleyen mesajlar atarak, 29Ekimde SAMSUN' dan başlıyoruz tag'inin Türkiye gündemine girmesini sağladı.

İŞTE O TWİTLER:

YORUM EKLE

banner307

banner325