Alexa
banner314

Meral Akşener: Her türlü korkutmaya Karşı Direneceğiz!

MHP Eski Milletvekili Meral Akşener, Kütahya'da düzenlenen "Demokrasilerde Milli İradenin Önemi" konulu programda konuştu.

Meral Akşener: Her türlü korkutmaya Karşı Direneceğiz!
banner327

Ertuğrulgazi Kültür Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen "Demokrasilerde Milli İradenin Önemi" konulu toplantıya

katılan eski MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener; Nişantaşı Düğün Salonundaki etkilikte konuştu. Akşener, "Kütahya hepimiz için özel bir şehrimiz. Hele kadınlar için çok özel bir şehir. Kütahya, Osmanlı'nın Devletinin kuruluşunu sağlayan evlatları yetiştirmiş Hayme Anamızın memleketi. Türk kadınları olarak Hayme Ana'nın hasletleriyle yetiştirilmek üzere eğitilir ve terbiye ediliriz. Benim için Türk kadının ayağa kalktığı topraklarda olmak bambaşka bir duygu" ifadelerini kullandı.

16 Nisan'daki referandumla ilgili de konuşan Akşener, "Her türlü probleme korkutmaya ve sindirmeye rağmen, yıkılmayacağız, yılmayacağız, korkmayacağız ve direneceğiz. 16 Nisan'da 'hayır' diyeceğiz" diye konuştu.

Hollanda'da ki son gelişmelerle ilgili de konuşan Meral Akşener; Türk milletinin 2 paralık edilmesine kesinlikle müsaade etmeyeceklerini belirterek; "Bize yapılan bu çirkinliğin, bu korkaklığın, bize yapılan bu manevi şiddetin karşılığı olarak ‘oh olsun size’ diyemeyiz. Çünkü orada iki paralık edilen, kepaze edilen Türk devletidir".dedi.

Hollanda’yı, Almanya’yı en ağır biçimde lanetllediğini ve kınadığını ifade eden Akşener, "Türk milletinin, devletinin yanında olduğumuzu ilan ediyorum. Ama aklıma şu geliyor; Hollanda ile kavga ettik, oradaki Türklerin durumu ne olacak?  Koca bir soru işareti." diyerek; "Avrupa'dan bir maduriyet çıkarabiliyorsanız eğ

er buyrun çıkarın ama 5 milyona yakın Avrupa'daki Türk'ün geleceğini düşünün."dedi.

İzmir'den kalkan Tornado uçaklarının Almanlara ait olduğunu,  IŞİD'le ilgili istihbarat toplayıp bizimle de paylaştıklarını ancak,  PKK ile ilgili istihbaratı vermediklerini dile getirerek; "Teklifim  şudur; derhal İncirlik'teki Alman varlığına son veriniz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2017, 20:44
YORUM EKLE

banner307

banner325