Alexa

MHP A. Adayı Okan, Samsun her alanda Süper Lig'de olmalı

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdem Okan, Samsun'un her alanda Süper Lig'de olması gerektiğini söyledi. Okan, Samsun Gençlik Spor Kulübü’nün Kadınlar Hentbol Süper Ligi’ne yükseldiği maçı takip etti.

MHP A. Adayı Okan, Samsun her alanda Süper Lig'de olmalı

Erdem Okan, Samsun Gençlik Spor Kulübü’nün Kadınlar Hentbol Süper Ligi’ne yükseldiği maçı takip etti. MHP Samsun Milletvekili A. Adayı Erdem Okan, Samsun'un her alanda Süper Lig'de olması gerektiğini belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdem Okan, 24 Haziran milletvekili seçimleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Erdem Okan,Samsun Gençlik Spor Kulübü’nün (GSK), Rize Pazarspor’u 21-20 yenerek Kadınlar Hentbol Süper Ligi’ne yükseldiği karşılaşmayı izledi.

"Sporun ve sporcunun yanında olacağız"

GSK teknik heyetine maç öncesi başarı dileyen Erdem Okan, galibiyetle gelen süper mutluluğa ortak oldu. Sporun gelecek nesillerin sağlıklı gelişimi açısından olmazsa olmaz olduğuna dikkat çeken Okan, “Şehrimize ve gençlerimize yapacağımız en önemli yatırım spor ile iç içe olmalarını sağlamaktır. Samsun’un öz evlatlarının formasını giydiği kulübümüz, bu sezon şehir olarak spordaki tek başarımızı kazandırdı. Takımımızın tamamının altyapıdan yetişen kızlarımızdan oluşması sevincimizi ikiye katladı. Karadeniz'in en büyük şehri Samsunumuz, her branşta Süper Lig'de olması gerekir. Bunun için gelecek yıllarda var gücümüzle, sporun ve sporcunun yanında olacağız.” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner307

banner313