Alexa

MHP adayı Durmuş Yılmaz: Bu seçim savaş gibi algılanmamalı

MHP Uşak İl Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında medya temsilcileriyle kahvaltıda biraraya geldi. Kahvaltıya İl Başkanı Ali Kurt, Merkez İlçe Başkanı Muhterem Kuruçay, milletvekili adayları Durmuş Yılmaz, Gökhan Özoğlu ve Muhammet Gür ile parti yöneticileri katıldı.

MHP adayı Durmuş Yılmaz: Bu seçim savaş gibi algılanmamalı
Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında medya temsilcileriyle kahvaltıda biraraya geldi. Kahvaltıya İl Başkanı Ali Kurt, Merkez İlçe Başkanı Muhterem Kuruçay, milletvekili adayları Durmuş Yılmaz, Gökhan Özoğlu ve Muhammet Gür ile parti yöneticileri katıldı.

Burada konuşan Merkez Bankası eski Başkanı ve MHP Uşak milletvekili adayı Yılmaz, seçimlerin önemli olduğunu ama savaş gibi algılanmaması gerektiğini söyledi. Kimsenin özeline girmeden seçim çalışması yapılması gerektiğini belirterek, "Bu seçim ileride çocuklarımızın ve torunlarımızın huzurlu bir şekilde yaşayacağı ortamı sağlayacak şekilde çalışmalı, herkes buna göre davranmalı. Kimsenin özeline girmeden, sadece projelerle, görüşlerimiz ve yapmak istediklerimizle seçim çalışması yapılmalı." dedi. Ülke yönetiminde medyanın denetleme görevini en iyi şekilde yapması gerektiğini söyleyen Yılmaz, “Medya dördüncü kuvvettir. Medyadan beklentimiz, bizim söylediklerimizi bizim ağzımızdan çıktığı gibi topluma iletmesi ve ağzımızdan çıkan sözlerle bizleri varsa eleştirmektir. Yerden yere vurmak, doğrulara doğru, yanlışa yanlış demek basının görevi ve hakkıdır.” dedi. Eleştiri olmadan doğruyu bulmanın mümkün olmadığını söyleyen Durmuş Yılmaz, “Bizim söylediğimiz şeyler, bizim için doğrudur. Biz bize göre doğruyu söyleyebiliriz. Medyanın ortaya koyacağı eleştiriler, yorumlar bize ışık tutacaktır. Eleştirinin olmadığı yerde verimlilik olmaz, daha iyiye ulaşamayız, çünkü hiç kimse doğrunun tekeline sahip değildir. Söylediklerimiz yanlış da olsa bizim ağzımızdan çıktığı şekilde topluma ulaştırın ve bizi eleştirin.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2015, 14:28
YORUM EKLE