Yandex Metrika

MHP' li Çetin: Ülkücü haykırış başlamıştır.

Milli dayanışmamızı, Türk Milletinin uyanışını ve dış güçlerin taşeronlarının uyutma ve aldatma oyunlarını boşa çıkaracak Ülkücü haykırış başlamıştır.

MHP' li Çetin: Ülkücü haykırış başlamıştır.
03 Nisan 2013 Çarşamba 19:06

 MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin “Türk Milleti, Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensupları; değerlerimize zarar veren kim olursa olsun; varlığımıza, birliğimize ve dirliğimize zarar verenleri affetmeyecektir” dedi.

Şefkat Çetin'in açıklamaları şu şekilde:

Küresel güçler planlıyor, uyguluyorlar… Ülkemiz ve milletimiz bölünüyor. Zengin yeraltı ve yerüstü kaynaklarımız sömürülüyor. Devletimizin kurumları görevlerini yapamaz hale getiriliyor.

İnsanlarımız huzursuz… Çocuklarının geleceğinden umutsuz… Yıllardır birlikte yaşadıkları, aynı safta bulundukları, aynı camide ibadet ettikleri, düğünlerde sevinci, cenazelerde acıyı paylaştıklarını sorgular oldular.

Memleketlerinin etnik ve mezhepsel etiketlenmesinden rahatsızlar. Yörelerini, kültürlerini ve de kendilerini nasıl ifade ederlerse, kim nasıl algılar ve ne tepki verir endişesi taşır oldular.

Türk bayrağının “tahrik unsuru” olarak tanımlandığı, Türk Milletinin Silahlı Kuvvetlerinin isminden neden Türk kelimesinin kaldırılmak istendiğini sorgular oldular. “Ne Mutlu Türk’üm Diyene” sözlerinin illerimizde valiler ve kaymakamlar talimatıyla kaldırılmasından endişe duymaktadırlar.

Şehit aileleri derneklerinin acılarını ve problemlerini dillendirmelerinin baskı ve tehditle yasaklanmasından rahatsızdırlar.

Milli bayramlarımızın kaldırılmasından rahatsızdırlar.

Kamu kudret ve gücünü temsil eden güvenlik birimleri, yargı, üniversiteler, diyanet işleri, sivil toplum örgütleri, neden sinmiş, susturulmuş, asli görevlerini yapamaz hale getirilmiş olmasından rahatsızdırlar.

Türk Devletinin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü korumakla görevli olanların, suçlu ilan edilip yargılandığı; Devleti yıkarak Milleti bölmek için çalışanların alkışlandığı süreçten rahatsızdırlar.

Vatanı için, Milleti için duyarlı olan insanlarımızın demokratik tepkilerini provokasyon olarak algılayıp engelleyen… Kundaktaki çocuklarımızın kanını döken canilerin ve katiller sürüsü terörist örgütün posterleri altında yapılan isyan provalarını demokratik açılım olarak tanıtanlardan rahatsızdırlar.

Milli dayanışmamızı, Türk Milletinin uyanışını ve dış güçlerin taşeronlarının uyutma ve aldatma oyunlarını boşa çıkaracak Ülkücü haykırış başlamıştır.

Bu haykırışı etkisiz hale getirmek için; mevcut iktidar sahipleri, bizden gibi görünen, Milliyetçi-Ülkücü iradenin Türk Milletiyle kucaklaşıp birlikte hareket potansiyelini oluşturduğu her dönemde yaptıklarını, taktik uygulama araçları olarak kullandıkları satılık, şahsiyetsiz, kemiklerin cazibesine kapılanlar aracılığı ile yine havlatılmaya başlayacaklar.

Kudurmuşlar da çıkacak… Ama bir gerçeği tekrar hatırlatmakta fayda var… Türk Milleti, Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensupları; değerlerimize zarar veren kim olursa olsun; varlığımıza, birliğimize ve dirliğimize zarar verenleri affetmeyecektir.

Bedelini ödemeyi göze alan itler havlayabilir. Geçmişte olduğu gibi TV ekranlarında, gazete sayfalarında; Aldatma ve Kandırma operasyonlarında figüran olabilirler. Bizler affetmeyeceğiz. Türk Milleti de affetmeyecektir.

Bizler ömrünü Türk Milletinin mutlu ve aydınlık geleceği için ağır bedel ödemiş kurum ve kuruluşların yetiştirdiği Ülkücü kadrolar olarak; dün alet olanları unutmadık, şimdi kullanıma hazır hale getirilecekleri de unutmayacağız.

Devletimizin bekâsına zarar verenleri, milletimizin birliğine zarar verenleri… Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensuplarını hayâsızca, şerefsizce itibarsızlaştırma oyununa alet olanlardan günü, zamanı ve zeminini bizler belirleyerek hesaplaşma nasıl olurmuş, bilmeyenlere öğreteceğiz. İliklerine kadar, nesiller boyu itliklerinin, rezilliklerinin, şerefsizliklerinin acısını yaşatacağız.

Yedi bölgeli akılsızlar, aldatma ekibinde yer alanlar, mayın tarlasına sürülenler Türk Milletinin uyanışının neler yapabileceğini görecekler. Şahsiyetlerini satan şahsiyetsizler ‘’kanaat önderi’’ , ‘’akil adam’’ boyasıyla boyansa da milletimizin keskin gözlerinden gerçek yüzlerinin fark edildiğini anlayacaklar.

İhanet karası yüzlerine öylesine bir kalıcılık oluşturacak ki… Ekmeğini yedikleri, suyunu içtikleri, varlıklarını borçlu oldukları Türk Milletinin şamarını yediklerinde kimsenin yüzüne bakacak halleri kalmayacaktır.

Cennet Vatanımızı bölmek için piyasaya sürülenlere dur denecek. Türk Milletinin asil evlatları, Milliyetçi-Ülkücü hareketin tüm mensupları, kadroları; yurdumuzun her köşesinde, her zemininde ve her platformda Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Ülkesi ve Milletiyle bölünmezliğini korumaya ve kollamaya kararlıdır. Türk Milletinin gür sesinin cennet vatanımızın her köşesinden duyulması gösterecektir ki;

           

Vatanımızı böldürmeyeceğiz,

Milletimizin birliğini ve dirliğini koruyacağız,

Üniter Devlet yapımızdan taviz vermeyeceğiz,

Al Bayrağımızı yasaklatmayacağız,

Milli bayramlarımızı yok saydırmayacağız,

Ne Mutlu Türk’üm demeye sonsuza kadar devam edeceğiz… 

Etikhaberİlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.