Alexa

MHP Samsun; Yerel Seçimlere Hazır

Milliyetçi Hareket (MHP) Partisi Samsun İl Başkanlığı, 2014 Mart ayında yapılacak belediye başkanlığı seçimleri öncesinde, ilçe başkanları ve il yönetimi ile toplantı yaptı.

MHP Samsun; Yerel Seçimlere Hazır
MHP TOPLANTISINDAN ZAFER VURGUSU
Milliyetçi Hareket (MHP) Partisi Samsun İl Başkanlığı, 2014 Mart ayında yapılacak belediye başkanlığı seçimleri öncesinde, ilçe başkanları ve il yönetimi ile toplantı yaptı. Toplantıda Yaklaşan yerel seçimlerden zaferle çıkılacağı vurgusu yapıldı.

MHP il Binasında İl Başkanı Şaban Kılıç başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, MYK Üyesi Oktay Demir,MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek,17 ilçe başkanı ile MHP İl Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda konuşan MHP  İl Başkanı Şaban Kılıç, seçimlere 6 ay gibi kısa bir sürenin kaldığını hatırlatarak, "Bu süreyi en verimli bir şekilde kullanarak bu seçimden de alnımızın akıyla çıkmayı arzuluyoruz. Tabii ki bunun için teşkilatlarımızın her yönden hazır olmaları gerekiyor.”dedi.

YEREL SEÇİMLERE HAZIRIZ

İlçe Başkanlarıyla bir araya gelen MHP yönetimi, yapılacak çalışmalar hakkında durum değerlendirmesi yaparak şunları söylediler. Bu toplantının amacı da hem 2014 Mart ayında yapılacak seçimlerin stratejisinin ortaya konması, hem teşkilat, hem de belediyelerimizin çalışmalarını masaya yatırmak. İnşallah daha önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de en büyük başarıyı  Samsun olarak yakalayacağız. Biz Genel başkanımıza 17 ilçe belediyemizi ve Büyükşehiri alacağız dedik ve bunun için çabalayacağız. İnşallah 17 belediyemizin tümünü de kazanacağız, bu konuda sizlere sonuna kadar güveniyoruz" dediler. Mart ayına doğru gidilirken teşkilatların daha hassas olmaları gerektiğinin altını çizilerek, İnşallah yeni dönemde de şehrimiz en güzel hizmetleri almaya devam edecek ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından toplantıda, teşkilat ve belediye başkanlarının çalışmaları ele alındı. MHP MYK Üyesi Oktay Demir, ve MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek,2014 seçim Stratejileri'nin planlanmasına dair bir sunum yaptı. Program son olarak teşkilat mensupları ile belediye başkanlarının istişaresi ile sona erdi. 
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2013, 14:52
YORUM EKLE