Alexa

MHP'Lİ BÜYÜKATAMAN: "SALDIRI VE TAHRİK HABERLERİ GELİYOR"

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman "Tek bir evladımızın tırnağına zarar gelirse bunun hesabını sorarız." diyerek uyardı.

MHP'Lİ BÜYÜKATAMAN:
Milliyetçi Hareket Partisi  Genel Sekreteri İsmet Büyükataman "Tek bir evladımızın tırnağına zarar gelirse bunun hesabını sorarız." diyerek uyardı.

Milliyetçi Hareket Partisi  Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Ege Üniversitesinde PKK'lılar tarafından Katledilen Fırat Çakıroğlu'nun acısı hala tazeliğini korurken Türkiye'nin her köşesinden saldırı ve tahrik haberlerinin geldiğini belirterek şu açıklamayı yaptı:


Üniversite kampüslerine yuvalanmış eli kanlı teröristler gencecik bir evladımızı, kalbi vatan aşkıyla çarpan bir Ülküdaşımızı, henüz hayatının baharında bir millet sevdalısı fidanımızı katletmiştir. Henüz Fırat’ımızın acısı taze iken ülkemizin hemen her köşesinden bu gibi saldırı ve tahrik haberleri gelmektedir.

Fırat’ın acısı hepimizin yüreğini alev alev yakmıştır.

PKK’lı alçaklar AKP’nin yardım ve yataklığıyla Türkiye’nin her yerine mevzilenmekte, hayatın her alanına nüfuz etmektedir.

Yıkım projesiyle belini doğrultan, ihanet süreciyle şımaran ve kuduran teröristler masum canlara, hiçbir suçu ve günahı olmayan vatan evlatlarına kıymaktadır.

Türkiye sözün bittiği noktaya doğru günden güne savrulmakta, yönetilemez, öngörülemez bir hale hızla sürüklenmektedir.

İç kavga ve karışıklık ortamı planlayan çevrelerin oyun ve tezgâhları toplumsal huzur ve asayişe kast etmekte, bunun yanında birlikte yaşama iradesini kırmaktadır.

AKP’nin; Ankara’da, İmralı’da ve Kandil’de pazarlık yaptığı, jest ve tavizlerle elini güçlendirdiği hainler saldırı ve tahrik kampanyalarına devamlı yenilerini eklemektedir.

Özgecan’a ağlarken Fırat’ın acısı yürekleri dağlamıştır. AKP ülkede asayişi sağlayamamaktadır.

Bursa Uludağ Üniversitesi öğrencisi bir grup Ülkü Ocaklı kardeşim yanıma geldiler.

Ege’de yaşanan benzer hadiseler burada da yaşanabilir, bölücülerin tahrik ve saldırıları bitmiyor, dediler.

Başta Bursa Valisi olmak üzere, Emniyet Müdürü ve Uludağ Üniversitesi Rektörünü uyarıyorum.

Tek bir evladımızın tırnağına zarar gelirse bunun hesabını sorarız.

Kaybedecek tek bir evladımız yoktur.
Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2015, 12:38
YORUM EKLE

banner325