Alexa

MHP'li Kalaycı “KOP Eylem Planı'na da destek veriyoruz'

Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mehmet Babaoğlu'nu ziyaret etti.

MHP'li Kalaycı “KOP Eylem Planı'na da destek veriyoruz'
Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mehmet Babaoğlu'nu ziyaret etti. Kalaycı, ziyarette yaptığı konuşmada, KOP'un çalışmalarını yakından takip ettiğini ve idarenin hazırladığı raporlardan çok faydalandığını söyledi.  

Babaoğlu'nun KOP İdaresi Başkanlığı'na getirilmesinin Konya ve bölge için yerinde bir karar olduğuna vurgu yapan Kalaycı, şunları kaydetti: "KOP Eylem Planı'na da destek veriyoruz. Eylem Planı'yla ilgili önemli çalışmalar var. Bölgemizin kalkınması için çok önemli olan bu eylem planını önemsiyor ve TBMM'den hızla geçmesi için girişimlerde bulunuyoruz. İnşallah en kısa sürede KOP Eylem Planı çıkar ve bölge illeri önemli kazanımlar elde eder. KOP Bölgesi'nin kırsaldan kente kadar kalkınması ve gelişmesi için çok güzel projelerin gerçekleşeceğine olan inancımı şimdiden belirtmek istiyorum"

Ziyaretçilere, KOP idaresini gezdiren Babaoğlu, Kalaycı'ya KOP logolu çini işlemeli porselen tabak hediye etti.
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2013, 23:14
YORUM EKLE