Alexa

MHP’li Orhan’a, Gölmarmara’da coşkulu karşılama

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, seçim çalışmaları kapsamında teşkilatlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

MHP’li Orhan’a, Gölmarmara’da coşkulu karşılama
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, seçim çalışmaları kapsamında teşkilat ziyaretine gittiği Gölmarmara ilçe girişinde kalabalık partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Destek verdiler.

Gölmarmara İlçe Teşkilat Lokalinde ki ziyarette, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Gölmarmara İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri Engin Kazır, Özgür Baran ve Emre Uluman, Belediye Meclis Üyesi Amil Efe, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Gölmarmara eski İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Taşkın, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Turgutlu İlçe Teşkilat Başkan Vekili Ali Aman, Turgutlu İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Karagöz, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Turgutlu eski İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim İlerler, Turgutlu Ülkücü İşçiler Derneği eski Başkanı Metehan Usta, Turgutlu 118 nolu Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Muzaffer Kirlican, Turgutlu Esnaf ve Sanatkârlar ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Türk Yerel Hizmet-Sen Manisa Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Önder Ertaş, Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve Şehir içi Minibüsleri Kooperatifi Başkanı Gökhan Yörüyen ile çok sayıda Ülkücü Hareket mensupları hazır bulunarak, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan’a destek verdiler.

Büyük sevinç ve coşkuyla karşıladılar.

İlçe teşkilatına ziyarette bulunacağını haber alan, çok sayıda Gölmarmaralı parti mensupları, yağmurlu havaya aldırış etmeden saatler önce ilçe merkezine girişte bekledikleri, Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan’ı, büyük sevinç ve coşkuyla karşıladılar.

Gölmarmaralılarla hasret giderdi.

İlçe girişinde karşılanan Orhan, daha sonra toplu olarak parti lokaline geçerek burada beklemekte olan bütün parti mensupları ile tek tek tokalaşıp, sarılıp hasbıhal ederek hasret giderdi.

Herkese teşekkür etti.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Gölmarmara İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu tarafından kendisine söz verilen Orhan, konuşmasına gördüğü yakın ilgi, alaka ve destekten ötürü herkese teşekkür ederek başladı.

Huzur meselesiyle mücadele etmekteyiz.

Konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen Milletvekili aday adayı Orhan, Ülke meselelerine dikkat çekerek; “Değerli hemşerilerim memleketin içinde bulunduğu ahval hepinizin malumudur. Geçim derdiniz olmakla birlikte onu da aşan Türkiye’nin milli birlik bütünlüğü ve huzur meselesiyle her geçen gün şiddetlenen bir şekilde mücadele etmekteyiz. Maalesef sizlerinde çok iyi takip ettiğiniz gibi Türkiye’de yakın gelecekte büyük değişiklikler olma ihtimali var. Bu değişiklikler ülkeyi kan gölüne çeviren binlerce evladımızın şehit olmasına sebep olan PKK’nın başı bebek katiliyle yapılan protokolle birlikte yeni bir safhaya gelmiştir. Bu safha birilerinin dediği gibi müzakere safhasını aşmış mütareke (anlaşma) safhasına gelmiştir.”dedi.

Bir mahlûkla anlaşma yapılmıştır.

Orhan; “TBMM gündeminde televizyonlarda bakanlar tarafından bizzat açıklanan on maddeyle toplanan bir anlaşmanın varlığından bahsediyorlar. Türkiye’de idama mahkûm edilmiş 40 bin insanımızın kanının akmasına sebep olmuş bir insanla hatta bir mahlûkla anlaşma yapılmıştır. Milli birliğimiz ve bütünlüğümüz tehlikededir, anlaşmanın temeli federal bir yapıda Türkiye’nin bölünmesidir.”dedi.

Etrafımızda kan ve gözyaşı vardır.

Orhan; “Türkiye rahmetli Mustafa Kemal Atatürk’ün mucizevi bir anlayışla kurduğu, milli devlet, tek millet esasına, tek devlet, tek bayrak, tek dil ve tek din esasına dayanan bir devlettir. Bütünlüğümüzü devam ettirmek tarih sahnesinde ki yerimizi muhafaza etmek açısından vazgeçilmezdir. İçinde bulunduğumuz coğrafya da federal yapıyla da ayakta durmuş hiçbir devlet yoktur. Sizlerinde çok iyi bildiği gibi etrafımızda kan ve gözyaşı vardır. Bunun dışında birlik içerisinde tarih sahnesinde yerini alan bir devlet vardır ki o da Mustafa Kemal Atatürk’ün temellerini attığı Türkiye Cumhuriyeti devletidir.”dedi.

Kurtuluşun yegâne yolu MHP’dir.

Orhan; “Maalesef bugün ülkeyi yönetenler gaflet hatta hıyanet içerisinde memleketi bölünmenin eşiğine getirmişlerdir. Bu seçim de aman PKK sussun, gelecek seçimde susturulsun derken 13 seneyi bulan bir sürede Türk milleti bölünme noktasına getirilmiştir. Düne kadar bu milletten ayrı anılmak istemeyenler, artık Türk milli varlığını reddeder hale gelmişlerdir. Bunun yegane sebebi vardır buda bu hükümettir. İşte böylesine milli birliğimiz bütünlüğümüz tehlikedeyken sizler elleri nasırlanmış, yüzleri çatlamış, ekmeğini tırnaklarıyla kazanan toprakla mücadele ederek geçinen kardeşlerim her geçen gün daha çok borç yükü altındasınız. Bundan kurtuluşun yegâne yolu Milliyetçi Hareket Partisi’ni iktidar yapmaktır. Dualarınızı ve Desteklerinizi diliyorum.”diyerek konuşmasını tamamladı.

Milliyetçi Hareket Partisi mensupları; “Ülkücü kimliğiyle tanıdığımız, meclis çatısı altında başarılı çalışmalarıyla bildiğimiz, Sayın Milletvekilimize çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyoruz. ALLAH utandırmasın. Hayırlı olsun” temennisinde bulundular.
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2015, 11:12
YORUM EKLE

banner325