Alexa
banner314

Muradiye Ergin, Meslektaşlarıyla Bir Araya Geldi

Ak Parti Samsun Milletvekili aday adayı olan Gazeteci-İşkadını Muradiye Ergin bugün basın mensuplarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Muradiye Ergin, Meslektaşlarıyla Bir Araya Geldi
banner327

24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerde Ak Partiden Samsun Milletvekili aday adayı olan Gazeteci-İş Kadını Muradiye Ergin bugün Atakum Grand Amisos otelde basın mensuplarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Çok sayıda yerel ve yaygın basın temsilcisinin katıldığı toplantıda konuşan Muradiye Ergin. “Gazeteci meslektaşlarımla bir araya gelmenin mutluluğu içindeyim.  Çıktığım bu zorlu siyaset yolculuğunda  hiç kuşkusuz en büyük destekçim sizler olacaksınız. Sizlerin, bugüne kadar meslek hayatında edindiğiniz tecrübeleriniz bu yolda  bana ışık tutacak.  Fikirleriniz bizim için çok önemli” dedi.

Basının sorunlarını bildiğini belirten Ergin. ‘Siz meslektaşlarımla daha sık bir araya gelerek başta mesleğimizdeki sorunlar olmak üzere halkımıza hizmet noktasında neler yapabileceğimizi değerlendireceğim gazeteci ve iş  kadını  olarak  sizlere  benimle ilgili nasıl  bir  yol haritası  çizelim  deme  hadsizliğinde bulunmam, tam tersi  sizlerin  izlemem  gereken yol ile  ilgisi  fikirlerinizi  bilgi  havuzuma koymak  isterim. Siyasette de uzun  süre  görev  yapmış  bir  kardeşiniz  ablanız  olarak  siyaset  ve medya  ilişkisini biliyorum,  sadece  şu  süreçte  iletişim  için  atladığım  kaçırdığım  kişi  ve kuruluşlar  olursa gönül  koymayın” diye konuştu

Muradiye Ergin’in konuşmasının ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren gazeteci  meslektaşları ise, uzun bir aradan sonra bir gazetecinin milletvekili aday adayı olmasından mutluluk duyduklarını belirtip tam destek vereceklerini söylediler.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 14:49
YORUM EKLE

banner307

banner325