Alexa

Muzaffer Candemir MHP'den Aday Adaylığını açıkladı

Samsunlu İş Adamı Muzaffer Candemir Samsun Milliyetçi Hareket Partisinde yaptığı basın toplantısında Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Muzaffer Candemir MHP'den Aday Adaylığını açıkladı
Samsunlu İş Adamı Muzaffer Candemir Samsun Milliyetçi Hareket Partisinde yaptığı basın toplantısında  Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Basın toplantısında Aday Adaylığını açıklayan Muzaffer Candemir konuşmasında: ‘Cumhuriyet tarihi boyunca devletin kurduğu KİT’ler, AKP iktidarı döneminde kendilerine yakın yerli ve yabancı sermayeye adeta peşkeş çekilerek yok pahasına satıldı. MHP olarak bunun hesabını sormaya ve o kurumları geri almaya geliyoruz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde iktidara yürüyeceğini ve Samsun’da da MHP’nin 1. parti olacağını dile getiren Candemir; ’Bu kutlu iktidar yürüyüşünde tüm ülküdaşlarımızı bu zaferi birlikte yaşamaya davet ediyorum’ dedi.

Samsun’da gerek bürokraside gerekse iş dünyasında başarılı hizmetlere imza attığını ve Samsun’a hizmet edebilmek için milletvekilliğine aday adayı olduğunu ifade eden Candemir;’ "Biz bu memleketin çocuğuyuz. Burada doğduk, burada büyüdük ve Samsunlulara bu şehirde hizmet etme imkanı bulduk. Samsun’un her ilçesinin sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi biliyorum. Rabbim nasip ederse şimdi milletvekili olarak kendi şehrime inandığım bedeli ödemek ve vefamı göstermek istiyorum.’ diye konuştu.

MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü’nün yanısıra eski İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş ve Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün'ün katıldığı Aday Adaylığı açıklamasına partililerde katıldı.

Muzaffer Candemir Kimdir?


1954 Samsun Kavak Doğumlu. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdi. PTT eski Başmüdürü. Samsun'da siyasette her zaman isminden söz ettirdi. Geçmiş yıllarda da belediye başkan adayı ve milletvekili aday adayı oldu. Halen inşaat malzemeleri üzerine ticaret ve müteahhitlik yapıyor. Evli ve iki çocuk babası.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 22:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
mağdur vatandaş
mağdur vatandaş - 5 yıl Önce

mhp adına gerçekten üzücü bir haber.yazık,bence bu parti böyle kişilerle halkın güvenini kaybetmemeli...