Alexa

Necattin Demirtaş'tan "Adaylık" Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Necattin Demirtaş, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak Aday Adaylığı sürecinde kendisine destek veren bütün vatandaşlara teşekkür etti.

Necattin Demirtaş'tan "Adaylık" Açıklaması

Cumhur ittifakı kapsamı içerisinde bulunan Samsun'da adayların belli olmasından sonra, Milliyetçi Hareket Partisi'nin de bu kapsamda İlkadım ilçesinde aday çıkartmayışı dolayısıyla İlkadım Aday Adayı Necattin Demirtaş, sosyal medya facebook hesabından bir açıklamada bulunarak kendisine adaylığı sürecinde destek veren tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

Necattin Demirtaş'tan "Adaylık" Açıklaması

Saygıdeğer Samsunlu ve İlkadımlı gönül dostlarım, VEFALI aziz hemşehrilerim; 

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için, bir dönem de belediye başkanlığını yaptığımız, gönül verdiğimiz, doğup büyüdüğümüz İlkadım ilçemize tekrar aday adayı olduğumuzu açıklamıştık. Gelen sonuçlar neticesinde İlkadım’da Cumhur İttifakı olarak AK Parti adayının desteklenmesine karar kılınmıştır.

Şahsıma gönülden göstermiş olduğunuz sevgi, saygı ve destek ile beni her daim onurlandırdınız. Samsunluluk ruhumuza karşılık verdiniz, Bu benim için en büyük değerdir, şereftir, onurdur. Hiçbir zaman günün adamı olmaya çalışmadık, her daim hakikatın adamı olduk. Bu ülkeye, bu vatana ve şehrimize çok şey borçluyuz. Samsun’a hizmet etmek benim için onur gurur meselesidir. Bizler, her zaman olduğu gibi, şehrin her noktasında iyi günde kötü günde sizlerle birlikte var olduk.

Dün olduğu gibi bugün de Samsun'lu ve İlkadım'lı gönül dostlarımızın her daim emrindeyiz. Aday adaylığımız süresince bizlere destek veren, siz değerli vatandaşlarıma, sivil toplum kuruluşlarımıza, muhtarlarımıza ve esnaflarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 23:52
YORUM EKLE