Alexa
banner314

Öldürülen MHP'li Belediye Başkanı Davasında İtiraf!

Kırıkkale nin hacılar kasabası MHP li belediye başkanı Memduh bodur 2 yıl önce silahlı bir saldırı sonucu hayatının kaybetmişti .

Öldürülen MHP'li Belediye Başkanı Davasında İtiraf!
banner327

 Kırıkkale nin Hacılar kasabası MHP li belediye Başkanı Memduh  Bodur  2 yıl önce silahlı bir saldırı sonucu hayatının kaybetmişti. 

Kırıkkale il emniyet müdürlüğü cinayet şube müdürlüğü ve  Kırıkkale jandarmasının ortak çalışması sonucu katil zanlıları yakalanmıştı  mahkeme tarafından ağır ceza  ile çarpılmışlardı  ancak  ceza evinde yatan cinayet zanlısı  Bülent koyuncu Ankara 12 inci ağır  ceza mahkemesine verdiği  14 sayfalık dosyasının inceleyen  Ankara 12 inci ağır ceza mahkemesi davanın  yeniden  yapılmasına karar vermişti.

Bülent koyuncunu 12 inci ağır ceza mahkemesine bir mektup yazarak gerçekleri anlattı.

İşte Bülent koyuncunu'nun itiraf mektubu:  

sayın savcım sayın başkan ve sayın mahkeme heyeti ben Bülent koyuncu 2010/246 dava dosyası ile mahkemenizde  yargılandım  ve ceza aldım. Ben bazı sebeplerden  dolayı mahkemenize bütün gerçekleri anlatmadım ve adaleti  yanılttım.  Doğru karar vermenize engel oldum.  Bütün gerçekleri anlatıp  dava dosyasının yerine oturmayan  taşları da  ve cevabı bulunmayan bütün sorunları cevaplayacağım.  Kendi el yazımla  yazacağım ve anlattıklarım Memduh bodur cinayetinin  iç yüzü ve gerçekleridir.  Akli dengem ve bilincim yerindedir. Hiç bir zaman inkar edilmeyecektir  ve yemin ederim doğrudur.  Bu yazdıklarımı direk olarak  Memduh bodur cinayetiyle ilgili olanlara  yazılmıştır.  Bu cinayeti işletenler  bu olayında ta başından beri arkasında olanlar şu anki belediye başkanı Memduh  bağrı açık , mevlüt yaylacı ,Nihat yaylacı  Nihat Alokuş  mevlüt alakuş ve ilhan Çetinkaya' dır  başlangıcı  2009 yılı olan bu olayın bütün  detaylarıyla  anlatıyorum. Davaya bakan savıcının  bu cinayetin arkasında başka insanların olduğu yönünde kendi kanati vardır.  

ÜHA/İbrahim Bodur

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2016, 00:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
hacılarlı
hacılarlı - 4 yıl Önce

bu itirafı, iddanameyi hazırlayan savcı,mahkemeye bakan hakimler okumuyormu acaba kafalarına göremi adalet dağıtıyorlar acaba, değilse neden bu itirafı dikkate alıp gerçek suçluların peşine düşmüyorlar adalet geçde olsa yerine gelsinki adalet yerini bulsun.bu sayede günahsız insanlara çok yazık olur aksi halde veballerinden nasıl kurtulacaklarını sanıyorlar bu yargılamayı yapanlar acaba..........

banner307

banner325