Alexa

Pamukoğlu; REZİL RÜSVA OLDUK

Kocaeli İl Başkanlığı’nda partililer ve basın mensuplarıyla bir araya gelen HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, yolsuzluklarla ilgili çok sert cevaplar verdi.

Pamukoğlu; REZİL RÜSVA OLDUK
banner327

 Hak ve Eşitlik Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nda partililer ve basın mensuplarıyla bir araya gelen HEPAR Genel Başkanı emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Türkiye’yi çalkalayan yolsuzluklarla ilgili olarak “Yolsuzluk yapanların tüm malvarlıklarına el koyacağız” dedi. 


BUNDAN İYİSİ YAPILAMAZ
HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu’na, Genel Başkan Yardımcısı Cazim Gürbüz, Genel Sekreter Ömer Gümüşdere, HEPAR İl Başkanı İlker Ergin ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Eren Tezgel eşlik etti. Bir günde 4 ayrı şehirde program yapmak için Ankara’dan yola çıktıklarını belirten HEPAR Genel Başkanı, “Sakarya, Bursa ve Yalova’da çalışmalarımız olacak. Partinin eskiden Kocaeli’nde örgütü vardı. Ama çeşitli sebeplerde kapatıldı. Kocaeli’de arkadaşlarımız çok iyi çalışmışlar, bunu görebiliyoruz. On günde daha iyisi yapılamaz” dedi. 


REZİL RÜSVA OLDUK
Yerel seçimlere gireceklerini ve insanlara dağıttıkları kırmızı ve beyaz kitapçıklarla projelerini tanıttıklarını sözlerine ekleyen HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, “Kırmızı ve beyaz kitapta çalışmalarımızı anlatıyoruz. Bunlar kimlerse ihtisas mahkemelerinde yargılanacak, yargılamalarında zaman aşımı kalkacak. Yolsuzluk yapanların mal varlıklarına devlet el koyacak. Yolsuzlukta dünyada ilk 4’teydik ama son olaylardan sonra ilk sıraya yükseldik. Rezil rüsva olduk. Bu kitapçıklarda bunu anlatıyoruz. Diğer bir slogan ise ekmek ve huzur dur. Bu ülkenin ihtiyaçları da bunlardır” dedi. 


HEPAR’IN GÜCÜNÜ GÖSTERECEĞİZ
Yerel seçimlerdeki hedeflerinden de bahseden HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, “Yerel seçimlerden nasıl bir strateji uygulayacağız diyerek istişarelerde bulunacağız. Biz HEPAR olarak yereseçimlere katılıyoruz. Hedefimiz olabildiği kadar belediye başkanlığı ve meclis üyeliği kazanmak. Ama asıl hedefimiz HEPAR’ın oy gücünü herkese göstermek. Yerel seçimlerde azami oyu almak için elimizden geleni yapacağız. Halk tipi partiyiz. Halkın içinden gelen insanların temsil ettiği bir partiyiz. Halkçılığın gerçek anlamı budur şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2014, 01:20
YORUM EKLE