Alexa

Rasim Acar'dan Büyük İddia!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar, "Adı adalet ve kalkınma olan bir parti. Adaleti sadece kendisinden tarafa kalkınmayı da sadece kendi yandaşlarından tarafa yontan bir partidir." dedi.

Rasim Acar'dan Büyük İddia!
banner327
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar,  "Adı adalet ve kalkınma olan bir parti. Adaleti sadece kendisinden tarafa kalkınmayı da sadece kendi yandaşlarından tarafa yontan bir partidir." dedi.


Acar:" 
“Adı adalet ve kalkınma olan bir parti. Adaleti sadece kendisinden tarafa kalkınmayı da sadece kendi yandaşlarından tarafa yontan bir partidir. Sadece bununla kalmadılar, bütün kesimleri fişledikleri gibi, nerede istihdamla ilgili bir konu olsa vatandaş önce AK Parti ilçe başkanlığına gidiyor." dedi.

Memur alımları ile ilgili medyada yer alan fişlemelerle ilgili soruya Acar, "Hiçbir dönemde olmadığı kadar meslek gruplarıyla çatışıldı. İşçinin, emeklinin, memurun ve esnafın üzerinde ciddi bir baskı oluşturuldu. Adı adalet ve kalkınma olan bir parti. Adaleti sadece kendisinden tarafa kalkınmayı da sadece kendi yandaşlarından tarafa yontan bir partidir. Sadece bununla kalmadılar, bütün kesimleri fişledikleri gibi nerede istihdamla ilgili bir konu olsa vatandaş önce AK Parti ilçe başkanlığına gidiyor, başvuru yapıyor. İlçe başkanlığı kendisinin başvurusunu alıyor, değerlendirme yapıyor konuyla alakalı bütün istihbaratını bilgi notunu yazıyor. Ondan sonra belediyeye ya da değişik yerlere iktisadi teşekküllere başvurusu yapılıyor. Bu tamamen adaletsizlik, ayrıştırma ve insanımızı bölme, parçalama politikasıdır.” diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2014, 01:28
YORUM EKLE