Alexa

Saadet Partisi Karamollaoğlu'ndan 'İstanbul' Kararı

YSK İstanbul'da seçimlerin yenilenmesi kararının ardından Saadet Partisi'nin İstanbul kararı merak ediliyordu. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamanoğlu kararını açıkladı.

Saadet Partisi Karamollaoğlu'ndan 'İstanbul' Kararı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "İstanbul" seçimine kendi adaylarıyla katılma kararı aldıklarını açıkladı.

Karamollaoğlu, daha önce, YSK'nin yenilenmesi kararı verdiği İstanbul seçimleri için aday gösterip göstermeyecekleri konusu ile ilgili "Biz, kararımızı geniş bir istişareden sonra vereceğiz. Normal olarak seçimler şu anda mevcut haliyle devam edecek. Dün biz Başkanlık Divanımızı topladık. Yüksek İstişare Kurulumuzu toplayıp onların da kararını alacağız." demişti.

Sosyal medya twitter hesabından açıklama yapan Temel Karamollaoğlu, ''İlgili kurullarımızla yaptığımız geniş istişareler, kamuoyu eğilimleri ve ülke gerçeklerini göz önünde bulundurarak 23 Haziran 2019 seçimlerine Saadet Partisi olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız.'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 00:20
YORUM EKLE