Alexa
banner314

Sinan Oğan Öyle Şeyler İddia Etti ki...

Polis memurlarını şehit edenlerden birinin Devlet Memuru olduğu ortaya çıkmasından sonra MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan AKP-PKK arasında kirli bir oyun olduğunu iddia etti.

Sinan Oğan Öyle Şeyler İddia Etti ki...
banner327
 Bingöl'de Polis Memurlarının şehit olmasıyla sonuçlanan alçak saldırının faillerinden biri nin Devlet memuru olduğu ortaya çıktı.

Polis memurlarını şehit edenlerden birinin Devlet Memuru olduğu ortaya çıkmasından sonra Iğdır Milletvekili Sinan Oğan AKP-PKK arasında kirli bir oyun olduğunu iddia ederek "Polisimizi katledenlerden birisi Bingöl'ün Karlıova İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü'nde memur olarak çalışan 46 yaşındaki Ali Bozan'mış!" dedi.

Sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan  MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, HDP'nin atamalarda sınırsız yetkiye sahip olan AKP teşkilatları üzerinden PKK'lıları devlet kadrolarına yerleştirdiğini açıkladı.

PKK'lı çalıştırmanın moda olduğunu söyleyen Oğan, PKK'ya yardım ve yataklık edenlerin en çok yığıldığı iki bakanlık var olduğunu bunlardan  Birisinin MEB diğerinin ise Sağlık Bakanlığı olduğunu belirterek Ayrıca Sosyal Yardımlaşma Fonlarında da ciddi yığılmanın bulunduğunu belirtti.

PKK'lıların sahte doktor raporlarıyla özürlü kadrolarına dahi yerleştirildiğini söyleyen Oğan, Iğdır'da 8000 Üyesi olan AKP'nin seçimlerde 4.000 oy almasına da dikkat çekerek AKP Üyelerinin HDP'ye oy verdiğini belirtti.

İllerde valilerde falan insiyatif kalmamış. Herşey AKP il başkanlarının insiyatifine geçmiş. Ankara'daki bakanlar da illerden gelen teklifleri araştırmaya dahi gerek görmeden adeta emir telakki edip gereğini yapıyorlar... bu devran dönecek, hesap sorulacak!!! Hiç kimse bu hukuksuzluklar yanına kar kalacak zannetmesin...
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2014, 11:45
YORUM EKLE

banner307

banner325