Alexa

Süleyman Yağcıoğlu'dan Samsun İyi Parti Ziyareti

İYİ Parti Samsun Milletvekilleri Aday Adayı tanıtım toplantısı için Samsun’a gelen Süleyman Yağcıoğlu, İyi parti Atakum ilçe Başkanlığını da ziyaret etti.

Süleyman Yağcıoğlu'dan Samsun İyi Parti Ziyareti

İYİ Parti Samsun Milletvekilleri  Aday Adayı tanıtım toplantısı için Samsun’a gelen Süleyman Yağcıoğlu, kendisine gösterilen yakın ilgiden son derece memnun olduğunu ifade ederek, "Samsun’da da Allah’ın izni ile hep beraber başaracağız" dedi.

Eski Samsun Milletvekili Süleyman Yağcıoğlu, İyi parti Atakum ilçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Samsunun meselelerini masaya yatıran Yağcıoğlu; "Amacımız Erozyona uğrayan birlik ve beraberliği tekrar hayata geçirmek için Türkiye genelin de olduğu gibi Samsun’da da Allah’ın izni ile hep beraber başaracağız" dedi.

Samsun’a geldiğinden bu zamana kadar çok memnun olduğunu dostlarının kendisine göstermiş olduğu olumlu ve sevecen yaklaşımlarından dolayı mutlu olduğunu belirten Yağcıoğlu, İnşallah aday olduğumuz da birikimlerimizi, tecrübelerimizi partimizle kaynaştırıp arzulanan ve hedeflenen amaç doğrultusunda hep beraber yürümektir" dedi.

Yağcıoğlu, İYİ Parti Atakum ilçe Başkanlığı’ndan ayrılmadan önce kendisine gösterilen samimi ve sıcak karşılamadan dolayı teşekkür ederek ayrıldı.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 21:19
YORUM EKLE

banner307

banner313