Alexa

Taş Medreseliler Kayseri MHP'yi Ziyaret Etti

Taş Medreseliler adı altında faaliyet gösteren ülkücüler, MHP İl Başkanı Mete Eke'yi ziyaret ederek dünü ve bugünü değerlendirip geçmişi yad ettiler.

Taş Medreseliler Kayseri MHP'yi Ziyaret Etti
12 Eylül 1980 darbesi sonucu Türkiye genelinde olduğu gibi Kayseri'de de cezaevinde yatan ülkücülerden Taş Medreseliler adı altında faaliyet gösteren bir grup ülkücü, 12 Eylül ihtilalini birebir yaşayan ve ağır bedeller ödeyen MHP İl Başkanı Mete Eke'yi ziyaret ederek dünü ve bugünü değerlendirip geçmişi yad ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP İl Başkanı Mete Eke, "12 Eylül 1980 ihtilalinin üzerinden 33 yıl geçmesine rağmen yaşadıklarımız, bugünkü gibi gözümüzün önünde canlanmaktadır, her zaman olduğu gibi şunu ifade etmeliyim ki, her türlü darbe ve ihtilallere karşıyız, en kötü demokrasinin, en iyi ihtilalden daha iyi olduğunu kimse unutmamalıdır" dedi.

İl Başkanlığını Ankara'dan gelerek ziyaret eden Naim Yanık, Hüseyin Kocabaş ve beraberindekiler ziyarette, gördükleri sıcak ve samimi ilgi ve alakadan memnun olduklarını ifade ederek, ziyaretlerinin gelecek günlerde devam edeceğini belirttiler. Heyet, Türkiye'yi kapsayan bu oluşumun hayırlara vesile olmasını temenni etti. - 
Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2013, 00:31
YORUM EKLE