Yandex Metrika

'TÜRKİYE GİZLİ İŞGAL ALTINDADIR'

Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk Türkiye'nin gizli işgal altında olduğunu belirtti.

'TÜRKİYE GİZLİ İŞGAL ALTINDADIR'
18 Ocak 2015 Pazar 01:43

Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk Türkiye'nin gizli işgal altında olduğunu belirtti.

Hak ve Adalet Partisi Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk yaptığı basın açıklamasında T.C. Hükümeti: doğuda ve güney doğuda yok hükmünde olduğunu ve  AK parti iktidarının artık düşmüştüğünü belirterek: "CHP ve MHP ise bu ihanete ortak olmuşlardır. Milletvekili seçimlerine girmeyi hak kazanan, elde eden, Hak ve Adalet Partisi (HAP) Genel Başkanı Yiğit Zeki Öztürk ve Cumhuriyet ve Atatürk çocukları neferleri, Türkiye sevdalıları, vatanperver ve yurtseverler, yeniden Kuvayı Milliye ruhunu tekrar canlandırmak ve yeniden milli hükümeti demokratik şartlarda kurmak için yola çıkmışlardır ve meydanlara inmişlerdir."dedi

Öztürk şöyle devam etti:

‘’ DÜŞÜN PEŞİMİZE. VATANDA KURTULSUN, SENDE KURTUL.’’

Bu meclis: sanki TBMM değil, AKP ye, PKK’ya, küresel emperyalist güçlere vb. teslim olmuş, âdeta bir ihanet meclisi havasını vermektedir. Türkiye gizli işgal altındadır. Atatürk heykelleri, Bayrak yakılıyor, göklerden indiriliyor, ülkenin, ülke gençlerinin geleceği ülke ekonomisi ülke toprağı, yok ediliyor, yok pahasına satılıyor. Ne AKP iktidarından, hükümetten, Cumhurbaşkanından, ordudan, ordunun Genel Kurmay Başkanından, demokratik kitle kuruluşlarından, Milletvekillerinden tık yok. Yok, olduğu gibi bu TBMM 'nin nankör, hain, bir milletvekili kalkıp sınırda vatan savunması yapan Türk askerine taş atıyor, taşlıyor. TC devletinin bir şehrinin, nankör, hain, bir Belediye Başkanı ’da Türk subayına senin devletin diye hakaret ediyor, ses yok. Sizlerin açılımınız batsın... açılım diye diye, göz boyaya, boyaya, hem ülkenin, hem milletin anasını ağlattınız, Ateş çemberi içerisine soktunuz.

Sınırlar, gümrük kapıları kevgire döndü.’ Giren belirsiz, çıkan belirsiz. ‘Ülkede kaç hükümetin olduğu, ülkeyi kaç tane hükümetin idare ettiği de belirsiz. Utanın be. Yeter artık: işgali görüp, Kurtuluş savaşını yapan bu millet uyanmalıdır, uyandırılmalıdır. Türkiye’ye Türk olmayanların hiç durmayan Iraktan, Suriye’den, milyonlarca göçüde bir işgaldir. Bu işgallerin, PKK’nın ABD-AB-İsrail’in vb.lerin, gizli işgallerinin açık işgale dönmesini beklemek, sessiz kalmak demek, her şeyin bitmesi ve kaybetmemiz demektir. Gizli işgali görenlerin, aydın kişilerin insanların, kesimin harekete geçmesi gerekiyor.

Yüce Türk Milleti: Türkiye’de 84 tane parti kurulmuş, hepsinin amacı da nüfuz ticari yapmaktan öteye gitmiyor. Bu kadar partinin, Parti enflasyonunun olduğu bir ortamda aslında parti kurmaya gerek yoktu. Bizler ülkede elinde güç olanların, olan CHP, MHP gibi gurubu bulunan, milletvekilleri olan bu partilerin 12 yıldır AK parti iktidarı tarafından, ülkemizi bölünme, parçalanma, iç savaşa doğru sürüklenişini, ülkemizin ve gençliğimizin geleceği olan ekonomik değerlerini vb. yok edişini durduramadıkları için ve adeta AK parti iktidarın arka bahçesi gibi, Hızır acil servisi gibi AK partiye destekleri karşısında, ülke büyük bir felakete doğru sürüklemeleri karşısında, bizler Atatürk’ümüzün bizlere bıraktığı gençliğe hitabesi ve bursa nutuk ve söylemleri olan görev belgesinden feyz alarak, Güç alarak tüm partilerin temsilcilerinin katılımıyla, Cumhuriyet ve Atatürk çocukları olaraktan, ülkemizi bu felaketten kurtarmak, AKP iktidarının zulmüne dur yeter yaptığın kötülükler demek ve ilk milletvekili seçimlerinde demokratik şartlarda iktidar emanetini geri almak için,27 nisan 2012 tarihinde, adı gibi yiğit olan, Yiğit Zeki Öztürk Genel Başkanlığında, neferlerle, Atatürkçü, tek merkez ve Milli Çatı Partisi olan, Hak ve Adalet Partisini (HAP) kurduk ve şu anda 54 ilde teşkilatlanmasını tamamlayarak, milletvekili seçimlerine girmeyi ‘de hak kazanarak, meydanlara indik, AK parti iktidarına ve ihanet çetelerine meydan okuyoruz.

Düşün peşimize. Gün birlik Günü, gün bir olma, iri olma, biz olma, iktidar olma günüdür.

Hakkımızı almadan, iktidar olmadan yolumuzdan geri dönmüyoruz...
İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.