Alexa

Uşak'ta MHP'den İlk Bayan Aday Adayı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak Belediye Meclisi Üyesi Utku Demiröz, 2014'te yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Uşak'ta MHP'den İlk Bayan Aday Adayı
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak Belediye Meclisi Üyesi Utku Demiröz, 2014'te yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
Demiröz, parti binasında düzenlediği basın toplantısında yerel seçimlerde MHP'denUşak Belediye başkan aday adayı olduğunu söyledi. Adaylık çalışmaları hakkında bilgi veren Utku Demiröz, Uşak'ın ilk kadın belediye başkanı olarak ilkler şehriUşak'ta bir ilk daha yaşatma arzusunda olduklarını dile getirerek, insan odaklı bir belediyecilik anlayışı ile kentin sorunlarının çözümü için çalışacağını ifade etti.

Demiröz, "100 yılı geçen Uşak Belediyesi tarihinde ilk kez bir bayan belediye başkanı olmak için bu kutsal göreve talip olduğumu belirtmek isterim. Sadece bayan olmanın yeterli bir kıstas olmadığını da biliyorum. Ben bir bayan olarak artık bu kente bayan elinin değmesi gerektiğini düşünüyorum. Belediye meclisinde görev aldım ve siyasetin içindeyim. Kentin sorunlarını biliyorum. Yerel seçimlerde partimizin Uşak'ta daha önceden hak ettiği belediye başkanlığını alacağına eminim." dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2013, 00:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin akdemir
hüseyin akdemir - 6 yıl Önce

inşallah yolun açık olsun

hacıali yıldırım
hacıali yıldırım - 6 yıl Önce

utku demiröz gibi milliyetci ve cumhuriyetci bayanların bu davada yer almasını takdirle karşılıyoruz 2014 ın en guclu ve sanslı adayı utku demiröz dür mhp en calışkan adayı bulmuş aday adayı iken bıle 100 adetden fazla sıvıl toplumu gezdi simdi pazarda ev tolantılarında sokakda sahada mhp lı olarak gurur duyuyoruz ama bızım partı kahveye gezen degıl kahvede oturanı aday yaparmı yapar aday adayı ıken gezen utku hanımın yayındayız

Nermin budak
Nermin budak - 6 yıl Önce

utku hanımla mhp uşak ta belediyeyi yeniden alır ve utku hanım'da çok başarılı bir belediye başkanı olur inşallah .utku demiröz uşak ta en güçlü aday ve halkta onu çok seviyor

banner325