Alexa

“Yolsuzluk dumanı görüş açısını sıfıra indirmiş“

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 'Yolsuzluk tasması hükümetin boynuna geçmiş, Başbakan ise hala çetelerden, sermaye guruplarından, medyadan ve karanlık güçlerden bahsetmektedir dedi.

“Yolsuzluk dumanı görüş açısını sıfıra indirmiş“
banner327

 Mhp Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 'Yolsuzluk tasması hükümetin boynuna geçmiş, Başbakan ise hala çetelerden, sermaye guruplarından, medyadan ve karanlık güçlerden bahsetmektedir dedi.

YOLSUZLUK DUMANI GÖRÜŞ AÇIASINI SIFIRA İNDİRMİŞ

Yozgat'ta seçim bürosu açılışı ve aday tanıtımın törenine katılan Durmaz, Türkiye'nin son yılların en büyük ve en vahim yolsuzluk iddialarına, akılları durduracak usulsüzlük suçlamalarına, hiçbir vicdanın kabullenemeyeceği skandal gelişmelere sahne olduğunu söyledi. Durmaz, 'Öyle isnatlar, öyle suçlamalar var ki, bunların birisi bile doğruysa, hükümetin yerinde durması mümkün değildir. Yolsuzluk tasması hükümetin boynuna geçmiş, Başbakan ise hala çetelerden, sermaye guruplarından, medyadan ve karanlık güçlerden bahsetmektedir. Ateş bacayı sarmış, yolsuzluk dumanı görüş açısını sıfıra indirmiş, Başbakan ise hala 'babamın oğlu olsa dinlemem' ezberleriyle vakit geçirmektedir. Bozok diyarından Başbakan'a diyorum ki, madem 'babamın oğlu olsa dinlemem' diyorsun, o zaman gel de evlatlarının gemicikleri nasıl edindiğini, pırlanta dükkanlarına nasıl ortak olduğunu Yozgatlıya bir anlat. Üstelik kendi bakanı bu işlerin başında bizzat Başbakanın olduğunu söylüyor. Sayın Başbakan uzağa bakma, başka yerde şüpheli izi sürme, milli irade diyerek gizlenme. Siyasi mühendislik yapılıyor sözleriyle yolsuzluk operasyonunu kirletme, karartma, sulandırma. Hükümetinin her tarafına yolsuzluk virüsü bulaşmıştır da, bunu bir tek sen mi görmedinö dedi.

TÜRK POLİSİ SAHİPSİZ DEĞİLDİR

Siyasetçi, işadamı işbirliğiyle tesis edilen yolsuzluk şebekesinin ikinci plana itilip, polislerin hedef tahtasına oturtulmasının edep, haya ve ahlak dışı bir uygulama olduğunu dile getiren Durmaz, Mesele asla polislerimiz değildir. Türk polisi yalnız ve sahipsiz hiç değildir. Başbakan Erdoğan ve hükümeti her şeyden önce polislerimizle değil, kendilerine kadar uzanan yolsuzluk kanallarıyla, deşifre edilen çirkin ve karanlık bağlantılarla uğraşmalıdır. Başbakan Erdoğan, şayet rahatsa, kendinden eminse, herhangi bir tezgah altı ilişkisi bulunmuyorsa, hukukun sağlıklı ve hakkaniyetli bir şekilde çalışmasına engel olacak siyasi tutumdan mutlaka uzak durmalıdırö

BAYRAĞI TESLİM ALACAĞIZ

MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Uğur Bektaş ise konuşmasında, 30 Mart tarihinde yapılacak mahalli idareler seçiminden zaferle ayrılacaklarını belirttı.
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2014, 19:16
YORUM EKLE