Alexa

ZEYBEK; “Şimdi sıra CHP’yi iktidar yapmaya geldi.”

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Adayı Kemal ZEYBEK Ladik ilçesi ve Tekkeköy ilçesinde CHP ilçe binalarında toplantı düzenledi ve sonra İki ilçede de esnaf ziyareti yaptı.

ZEYBEK; “Şimdi sıra CHP’yi iktidar yapmaya geldi.”

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kemal ZEYBEK, listelerin YSK ya bildirilmesinden sonra ilk olarak Ladik ilçesini daha sonra Tekkeköy ilçesini ziyaret etti.

7 Haziran seçimleri ile ilgi Ladik ilçe Binasında partilerle toplantı yapan CHP Samsun Milletvekili Adayı Kemal ZEYBEK şunları söyledi.

8 Haziranda Ladik ilçemiz CHP iktidarına hazır olsun,bu dönem CHP olarak Samsun’da büyük başarılara hep beraber imza atacağız.Tüm örgütlerimizin dayanışmasını ve vermiş oldukları demokrasi sınavını 29 Marttaki önseçimde başarıyla geçtik.gerçekleştirdiğimiz önseçimde partimize katkı veren CHP’nin üyelerine ve örgütlerine çok teşekkür ediyorum.Ayrıca listede ilk sırada olmam noktasında tercih kullanan ve beni yalnız bırakmayan Ladikli hemşerilerime de vermiş oldukları katkılarından ötürü minnettarım.

Değerli Dostlarım;

Şimdi CHP’yi iktidar yapma sırası geldi, üreten Türkiye’yi beraber kurma zamanı geldi.


Bu onur ve başarı sizlerin desteği ile CHP’ye nasip olacaktır.Bu yola inanarak çıktık ve halkımızla her yerde beraber olarak yolumuza devam edeceğiz. Özellikle bilmenizi isterim ki; İlçemiz Ladik, turizme katkısı, doğal zenginlikleri, zengin su kaynakları, bulunmaz özellikleri ve üreten yapısı ile Samsun’un en güzide ilçelerinden bir tanesidir.Ladik ilçesinin tüm sorunlarını çözecek bilgi, birikim ve projelerimizi hayata geçirebilmemiz için Ladik halkının desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.Bu bölgenin öz evladı olarak Ladik’in bana vereceği destekten hiç şüphem yoktur.Diğer arkadaşlarımla omuz omuza mücadele edeceğimi herkesin özellikle bilmesini isterim.Hedefimiz en az 5 milletvekilini Samsun’dan TBMM’ye götürmektir.Partimize her geçen gün artan ilgiye kayıtsız kalamayız.Projeleri ve birliği ile CHP iktidarında Samsun tüm sorunları çözülmüş,üreten sanayisi, turizmi üreticisi, esnafı, çiftçisi ile gelişmiş bir şehir olacak.Ekonomik ve sosyal olarak Türkiye’nin en önemli şehirleri arasında hak ettiği yeri alacaktır.tarihsel Misyonu ile Atatürk’ün şehri samsun’u sizlerin desteği ile özlenen yapısına kavuşturacağız.Bunları yaparken gerek Ladik’te gerekse diğer ilçelerde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan vatandaşlarımızın sorunlarının takipçisi ve çözüm merkezi olarak tüm çabamızı ortaya koyacağız. Dedi.

Daha sonra Ladik İlçesinde esnaf ziyareti yapan ZEYBEK Ladik’ten sonra Tekkeköy CHP İlçe Binasını ziyaret ederek Tekkeköylülerle CHP ilçe binasında bir araya geldi.

Tekkeköy’de partililere teşekkür eden Zeybek; Samsun Sanayisinin merkezi konumunda bulunan, çalışkan insan yapısı ve geçmişine sahip çıkan, değerlerini koruyan Tekkeköy’de ortaya koyacağımız başarı 8 Haziranda bizleri iktidara taşıyacaktır.

Değerli Tekkeköylü hemşerilerim;

Her yerde söylediğim gibi omuzlarımdaki yükün ve sorumluluğun farkındayım.

Sizlerin bana vereceği destek ve güçle Samsun CHP’li en az 5 milletvekili Mecliste temsil edilecek ve bunu da birlikte başaracağız.

Bugün emeklimize, işçimize, esnafımıza, tüccarımıza, çiftçimize, memurumuza ve gencimize en çok değer veren iktidarın sahibi CHP olacaktır.

Sizlerin gören gözü ve işiten kulağı olarak yılmadan çalışacağımızın sözünü veriyorum dedi.

Daha sonra Tekkeköy ilçesinde esnaf ziyareti yapan Kemal ZEYBEK’ e Tekkeköy’de ilgi büyüktü.Girdiği her kapıda Sevgiyle karşılanan Kemal ZEYBEK Tekkeköylülerden destek istedi.

Daha sonra Tekkeköy İlçe esnafını ziyaret eden ZEYBEK’ e Tekkeköy’de ilgi oldukça fazla idi.Girdiği her kapıda ve sokakta karşılaştığı her insan tarafından sevgiyle karşılanan ZEYBEK, Tekkeköylülerden CHP ‘ye destek istedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 14:08
YORUM EKLE