Alexa
banner314

19 Mayıs Futbol Turnuvasında Şampiyon Hilalspor

Hollanda Türk Federasyon’a bağlı Beverwijk Türk Kültür Ocağı’nın Hilalspor futbol takımı 1. Kuba Camii 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Turnuvasının şampiyonu oldu.

19 Mayıs Futbol Turnuvasında Şampiyon Hilalspor

 Hollanda Türk Federasyon’a bağlı Beverwijk Türk Kültür Ocağı’nın Hilalspor futbol takımı 1. Kuba Camii 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Turnuvasının şampiyonu oldu.

‘’Hilalspor olarak, Birliğimizi, Beraberliğimizi ve Kardeşliğimizi yaşamak ve yaşatabilmek için toplumda mücadele ediyoruz. Bugün, şampiyon olduğumuzdan dolayı çok sevinçliyiz. Yalnız bugünün anlamının daha da önemli olduğuna inanıyoruz, ondan dolayı burdan herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmetle anıyoruz’’ diyen kaptan Abdurrahman Öztürk ‘’gelecek sezon için Beverwijk Türk Kültür Ocağı olarak Hilalspor’u daha da genişleterek ve kaliteleri artırarak, topluma hizmet etmeye devam edeceklerini’’ söyledi.

Hollanda Türk Federasyon olarak Hilalspor’u temsil eden bütün gençleri ve teknik kadroyu  canı gönülden kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

kapsamhaber

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2013, 23:48
YORUM EKLE

banner307

banner313