Alexa

Başarılı Sporcular'dan Çarşamba Belediye Başkanı Doğan'a Ziyaret

Turkish Open Avrupa Kupasına, Çarşamba Belediyespor Kulübü adına katılan 3 sporcu ve antrenörleri Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı ziyaret etti.

Başarılı Sporcular'dan Çarşamba Belediye Başkanı Doğan'a Ziyaret

Nisan ayında Antalya’da yapılan 37 ülkeden 362 kulübün katıldığı Turkish Open Avrupa Kupasına, katılan 3 sporcu ve antrenörleri Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı ziyaret etti.

Türkish Open Avrupa kupasına 3 sporcumuz ile katıldık

Çarşamba Belediyespor ve Gsim Milli Kickboks Antrenörü Alaettin Köksal var güçleriyle çalıştıklarını belirterek, “Türkiye Kick boks okul sporlarında Kick Boks Gençler Türkiye şampiyonasında sporcumuz Beyza Aydın ile şampiyonluk yaşadık. Türkish Open Avrupa kupasına kulübümüzden 3 sporcumuz ile katıldık. Şampiyonayı 1 ikincilik ve 2 üçüncülük ile tamamladık. Çarşambamıza nice başarılar yaşatmak ve milli takımımıza sporcular kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Sporcuları tebrik ederek, “Sağlıklı bireylerin yetişmesi adına spora ve sporcuya her zaman destek olacağız. Genç sporcularımızın milli formayı giyerek Çarşamba Belediyespor’u yurt dışında da temsil edeceklerine, büyük başarılara imza atacaklarına inancımız tamdır. Çarşambamızın yetiştirdiği gençlerin başarısını görmek bizlere gurur veriyor. Genç sporcularımıza eğitim ve spor hayatlarında başarılar dilerim.”dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE