Alexa

Başkan Aktan’dan Maç Öncesinde Moral Konuşması

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde bugün yapılan antrenman öncesinde sahaya inerek futbolculara zorlu Menemen Belediyespor maçı öncesinde yaptığı konuşmayla moral verdi.

Başkan Aktan’dan Maç Öncesinde Moral Konuşması

Pazar günü oynanacak olan zorlu maç öncesinde teknik heyet ve futbolculara başarılar dileyen başkan Mevlüt Aktan, “Arkadaşlar pazar günü çok zor bir maça çıkacağız. Sizler bu zamana kadar aldığınız başarılı sonuçlarla bizleri hep sevindirdiniz, gururlandırdınız. Zaman zaman deplasman maçlarında şanssız sonuçlar alsak ta hiçbir zaman sizlerin sahada verdiğiniz mücadeleden memnuniyetsizlik duymadık. Giydiğiniz formanın hakkını her maçta verdiniz. Deplasmanlarda puan kaybettiğimiz maçlar oldu ancak sahadaki duruşunuz ve verdiğiniz mücadeleden her zaman memnun olduk. İnşallah Pazar günü Menemen Belediyespor deplasmanından başarılı bir skorla döneceğiz.

Futbolda kazanmakta var kaybetmekte. Siz böyle mücadele etmeye devam ettiğiniz sürece sıkıntı yok. Biz bu işin sonunu Allah’ın izniyle mutlu bir şekilde tamamlayacağız. Sizlere her zaman inandık, güvendik. Bundan sonra da inanmaya ve güvenmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’lu futbolcularda Menemen Belediyespor maçı öncesinde başkan Mevlüt Aktan’a galibiyet sözü verdiler.
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 15:42
YORUM EKLE

banner325