Alexa

 “Böyle bir penaltıya kargalar bile güler”

Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, maç sonrasında basına yaptığı açıklamada, “Böyle bir penaltıya kargalar bile güler” dedi.  

 “Böyle bir penaltıya kargalar bile güler”

Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Çok üzgün olduğunu, 3 puanla ayrılmaları gerektiğini belirterek; "O şanslar bize geldi. Bu tür olaylar olabiliyor, bunu da bir şanssızlık olarak değerlendirip önümüzdeki karşılaşmaya bakacağız. Kasımpaşa'da iyi mücadele etti. Oyunu buraya kadar getirip berabere ayrılmamız üzücü. Welitton ve Güray olmadığı için hamle yapma şansımız fazla yoktu."dedi.

KARGALAR BİLE GÜLER
Çok güvendiğim geleceği olan iyi bir hakem olduğunu söyleyen Yalçın; "Verdiği penaltı çok komikti. Böyle bir penaltıya kargalar bile güler. Bu kadar ucuz bir penaltı çalamazsın. Geçen hafta da Rize’de aynısını yaşadık. Bu seviyede oynayan bir takımın kaderi ile oynamaktır bu. Direncimiz kırıldı. Fenerbahçe kupa maçında da bunu yaşadık. Rize’deki de enteresan karardı. Bize şu ana kadar kimse penaltı çalmadı. Tersi olduğunda en ufak pozisyonda penaltı çalıyorlar. Hakemlerin bu kadar ucuz penaltı çalmalarına Türk hakemliği adına üzülüyorum. Oyunun genelinde kazanmaya her zaman yakın olan bizdik. Oyunu bitire bilirdik ama bu şekilde olunca takımın direnci kırılıyor. Bize de hata yapsınlar ve bize de penaltı çalsınlar” dedi.


 

YORUM EKLE

banner325