Alexa
banner314

Canik'li judocular gururlandırdı

Tokat'ta yapılan Okul Sporları Yıldızlar Judo Yarı Final maçlarında Samsun Canik Belediyespor Judo Takımı'nın 8 sporcusu Caniklileri gururlandırdı.

Canik'li judocular gururlandırdı
banner327

Yıldızlar Judo Canik'e Yarı Final maçlarında 5 altın, 3 bronz madalya kazandırdı. Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı elde eden Samsun Canik Belediyespor Judo Takımı'nın 9 sporcusundan 8 sporcusu madalya ile döndü.

Yarı final müsabakalarında 5 altın, 3 bronz madalya kazanan minik judocular, 1 Nisan'da Afyon Karahisar'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı kazandı.

Caniklilerin gururu, Yunus Emre Akgöl, Emir Öz, Uğur Demircan, Elçin Fener ve Buse Hacıoğlu altın madalya kazanırken, Mustafa Güneş, Doğan Tosun ve Ecem Sonay Birinci Samsun'a bronz madalyayla döndü. sporcular, şampiyonada Samsun'u en iyi şekilde temsil edecekleri ve madalyalarla dönecekleri sözünü verdi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e teşekkür eden Judo Antrenörü Barış Özen, "Takım olarak çok iyi çalışıyoruz. Yarı Final müsabakalarında sporcularımızın önemli bir başarı elde etmesi bizleri mutlu etti. Şimdi ara vermeden Türkiye Şampiyonası'na hazırlanacağız." dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner307

banner325