Alexa

Erkek Giyimde Sokak Modası Modelleri

Erkek Giyimde Sokak Modası Modelleri

Moda ve stil gibi kavramları karşılığının sadece kadınlarla ilgili olmadığı son dönem erkeklerinin kendi giyimlerine dikkat etmeleri ve sokaklarda erkek stil akımlarının giderek yayılmaya başlamasıyla anlayabiliriz. Modacı ve kıyafet tasarımcıları tarafından erkek sokak modasına yönelik çeşitli aksesuar ve dış giyim ürünlerinin üretimi de erkek sokak modasının desteklenmesini sağlıyor. Birbirinden farklı kıyafetler ile çekici bir erkek olmanın yanı sıra imaj ve prestij sahibi olmanın da yolu açılıyor. Şunu da unutmamak gerekir; iyi ve doğru giyinmek özgüven kazandırabilir.

Sokak tarzını yansıtan ürün koleksiyonları için Modayı Tıkla ve sokaktaki erkek duşuna tarzınla renklilik kazandır.

Hangi ürünler ön planda?

Kış ve sonbahar sezonu için ön plana çıkan sokak stilleri arasında kot ceketler yer alıyor. Yazılı ve desenli kot ceket modelleri tercih edilebileceği gibi daha sade ve yazısız modeller de tercih edilebilir. Bu tip modeller hem keten hem de jean pantolonlarla kombin edilebilir. İçerisi pamuklu modeller kış için daha uygundur. Ancak sonbahar sezonu için içi yünsüz olanlar tercih edilebilir. Kısa kot ceket modellerinin yanı sıra diz kapaklarına kadar erişen ceket modelleri de sokak modasını yansıtan stiller arasındadır.

Renkli sweatshirt tasarımları

Tabi ki sokak modası denilince sweatshirt akla gelir. Özellikle birden fazla renk içeren ve desenlere sahip modelleri tercih edilir. Bu modellerin kapşonlu ve kapşonsuz modelleri var. İkisi arasındaki en önemli fark kapşonlu modelin sokak modasına daha uygun bir stil olmasıdır. Büyük baskılara sahip tasarımlar tercih edilebileceği gibi daha sade stilleri de seçilebilir. Şunu da not edelim. Sokak modasının önemli ürünleri arasında dantel detaylı hırka modelleri de son zamanlarda ön plana çıkıyor.

Dar kesim pantolon modelleri

Bol ve düşük bel pantolonların aksine dar kesim pantolon modelleri, sokak modasının ön planda olan tasarımları arasında yer alır. Kot pantolon veya keten tarzı renkli dar kesim, armalı veya armasız olarak tercih edilen tasarımlar sokak modasını yansıtır.

Sokak giyimin öne çıkan ürünlerini Modayı Tıkla avantajları ile yakala!

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 09:23
YORUM EKLE