Alexa

Fenerbahçe'den transfer yalanlaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Yanal, futbolcuları Salih Uçan ve Samuel Holmen'in başka takıma transfer olacağı haberlerini yalanladı.

Fenerbahçe'den transfer yalanlaması
 Ersun Yanal, sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Salih ve İsveçli futbolcu Holmen'in takımın önemli isimleri olduğunu belirtti. 

Salih Uçan ve Holmen hakkında çıkan transfer haberleri üzerine açıklama yapma gereği duyduğunu bildiren Yanal, şu ifadeleri kullandı:

"Salih Uçan ve Holmen, takımımızın çok önemli iki oyuncusu. İlk yarıdaki maçlarımızda, kendilerinden yeteri kadar faydalanamadık. Özellikle Holmen ile ilgili tasarruflarımızda, yabancı sınırlaması etkili oldu. Önümüzde çok zorlu karşılaşmalar var. Birbirinden kritik maçlar oynayacağız. İkinci yarıda, kadromuzdaki tüm isimlere ihtiyacım var." 

Açıklamasında 24 kişilik bir takıma sahip olduklarını vurgulayan Yanal, şunları kaydetti:

"Şampiyonluk yürüyüşümüze, hep birlikte devam ediyoruz. Tatil bitiyor, yarın yeniden bir araya geleceğiz ve Antalya kampına gideceğiz. Kamp öncesinde bu spekülasyonların önüne geçmek için, böyle bir açıklama yapma gereği duydum. Bu tip transfer haberlerinin ciddiye alınmamasını rica ediyorum. Bu vesileyle tüm takımlara ikinci yarıda başarılar dilerim."
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2014, 21:36
YORUM EKLE

banner325